Delší špinění po ovulaci

Anonymní
21.11.18 21:47

Delší špinění po ovulaci

Dobrý den,

přibližně před týdnem jsem měla ovulaci, při které pokaždé jeden den špiním. Teď už je to ale týden, co špiním, pořád stejná intenzita, nepřestává to :nevim: Četla jsem tu jen diskuze špinění například až 7 dní po ovu atd… nesetkala jste se s tím některá z vás?
Ještě bych možná mohla napsat, že 9 dní před ovu byl nechráněný styk, ale přerušený.

Děkuji předem za odpovědi :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18971
21.11.18 21:52

Jo, tohle mě aktuálně trápí taky :? . Mám nízkou hladinu hormonů a nedrží mi cyklus. Pokud by se to opakovalo i další měsíc, zajdi k lékaři. Já teda špiním od ovulace až do menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.18 21:55

Já mám právě únavový syndrom a řekli mi, ať si pro jistotu zajdu na gynekologii nechat zkontrolovat hormony, jestli mi to nemůže ještě přihoršovat v únavách. Tak se asi vypravím příští týden :( :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1801
3.10.20 09:36

@Janli Našla jsem tuto diskuzi a musím se zeptat-beres nějaké leky, vitaminy, cokoliv, co by pomohlo, abys nespinila? Mě tohle trapi už řadu let, ted 3 mesice po sobe spinin 3 dny po ovu az do konve menstruace, me to dělá klidně i 20 dní v kuse, kdy krvacim. Ne silne, ale zase ne úplně tak slabe. Bereš nějaké leky, vitaminy, nebo něco? V úterý už jdu k doktorce, ale před otehotnenim jsem byla už u tolika doktoru a nikdy se to úplně nezlepsilo, nebylo to třeba jen tolik dní jako teď. Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
3.10.20 09:40
@suzka1 píše:
@Janli Našla jsem tuto diskuzi a musím se zeptat-beres nějaké leky, vitaminy, cokoliv, co by pomohlo, abys nespinila? Mě tohle trapi už řadu let, ted 3 mesice po sobe spinin 3 dny po ovu az do konve menstruace, me to dělá klidně i 20 dní v kuse, kdy krvacim. Ne silne, ale zase ne úplně tak slabe. Bereš nějaké leky, vitaminy, nebo něco? V úterý už jdu k doktorce, ale před otehotnenim jsem byla už u tolika doktoru a nikdy se to úplně nezlepsilo, nebylo to třeba jen tolik dní jako teď. Diky.

Hodně mi pomohl gynex a prokrvení pánevních orgánů. Výborný je orientální tanec, cvičení mojžíšové nebo hormonální jóga. V době snažení mi lékařka nasadila po ovulaci utrogestan. Ten mi taky pomohl. Ale ten jen vyrovnává hladiny hormonů a neléčí příčinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
3.10.20 09:45

@Janli Ja to stejně nechápu. Proč přes krev nezjistí, jaky hormony mi chybí a to tělu nedoda? Antikoncepci nechci a stejne po HA jsem krvacela třeba „jen“ tyden a pak ms, nikdy se to úplně neztratilo, ale to přece nic jiného nefunguje? A ty cvicis a beres gynex apod. a spinis jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18971
3.10.20 10:08

Zjistí to, pokud špiníš po ovulaci, tak máš nízkou hladinu progesteronu a na to se dává utrogestan. Je ale lepší, když ti tělo funguje samo tak, jak má. A na to jsou pak ty alternativní metody. Mě pomohl gynex a orientální tanec. Rozhýbala jsem a prokrvila pánev a srovnalo se to samo. Dřív jsem se s tím trápila pěkných pár let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
3.10.20 11:48

@Janli A tak tedy už vůbec nespinis? Ppuze menstruujes? Utrogestan jsem také brala. Diky moc za radu, poradím se s doktorkou ještě příští týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat