Nové příznaky PMS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WojKa
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 10:34
Nové příznaky PMS

Holky, ráda bych se zeptala. Nikdy jsem příznaky PMS neměla nebo aspoň ne fyzického rázu. Máte s tím někdo zkušenosti, že by se objevily i později? Jde mi o bolesti podbřišku, mírné bolesti hlavy, nevolnosti(žaludek na vodě). Do ms mám ještě asi 4-5 dní, ale teda není to nic příjemného. Jak to řešíte? Představa, že by mě tohle čekalo každý měsíc, tak si to snad půjdu hodit. Díky :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinebarabrambora
Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 10:40

@WojKa Mě to začalo po porodu. Každý měsíc týden před nevolnost, střevní problémy, úzkosti, den před bolest hlavy. To samé kolem ovulace, takže si to užívám 2 x do měsíce.

WojKa
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 10:42

@barabrambora díky, no já mám tohle všechno už teď, teda kdyby se to přidalo ještě v době ovulace, tak zešílím. Já jsem právě po porodu už skoro dva roky a tenhle měsíc je to poprvé, tak nevím, jestli je to PMS nebo něco jiného a měla bych to řešit jinak. :think:

Kriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 21.11.18 10:49

Taky mi to začlo po porodu, dřív sem netušila kdy MS přide, po porodu mi před ní pobolivaly prsa a břicho. Ale stejně tak akorát intenzivněji sem měla první příznaky těhotenství :mrgreen:

Ketris
Echt Kelišová 9553 příspěvků 21.11.18 10:51

Ja to tak mivam kazdy mesic.. uz jsem si zvykla :lol:

Ketris
Echt Kelišová 9553 příspěvků 21.11.18 10:52

@barabrambora Kdyz mam ovulaci tak trpim jak pes.. to nemuzu nekdy i bolesti chodit :roll:

WojKa
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 10:53

@Kriss Tina tak to je dobrý. Takže u Tebe to může být jak ms, tak těhotenství. :lol:

Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 10:58

@Ketris jo bolest taky hrozná, jako kdyby mi někdo vrazil nůž do dělohy a vaječníků.

WojKa
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 11:16

@Kriss Tina @barabrambora holky, ráda bych se ještě zeptala, to vám začalo po porodu s první ms, která přišla nebo až po čase? Já jsem po posledním porodu už téměř dva roky, ms mám od prosince 2017 a bolesti teprve tento měsíc, předtím ani ťuk.

Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 11:19

@WojKa To už si přesně nepamatuji. Začalo mi to po porodu syna v roce 2010. I když jsem plně kojila, tak jsem měla MS hned 3 měsíc po porodu. Ale asi hned při té první MS.

WojKa
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 11:30

@barabrambora právě to bych pochopila, kdyby to bylo od začátku, ale vzhledem k tomu, že mám ms už rok a je mám to teď poprvé, tak mě to trochu mate. Ale tělo není stroj, asi i to může být, jen by mě zajímalo, jestli se s tím něco nedá dělat. :think:

Kecalka 421 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 11:40

@WojKa Těžko říct. Kdyby se to opakovalo další měsíc, tak bych zašla k doktorovi.

Kriss Tina
Kelišová 5920 příspěvků 21.11.18 11:43

@WojKa já po porodu neměla normlani MS tak rok, takže netuším, navíc pak byla dost nepravidelná, takže to začlo až v době kdy se to srovnalo.

WojKa
Stálice 89 příspěvků 21.11.18 12:05

@barabrambora děkuji. Pokud to bude pokračovat, zkusím si k němu aspoň zavolat. @Kriss Tina no, já měla ms po porodu vlastně po deseti měsících první, ale pak to bylo relativně pravidelné, trochu se mi cyklus zkrátil z nějakých 32-33 dnů na 28-29, ale pravidelný je plus mínus den, dva. Ale tohle fakt neznám.

Jagwa
Kecalka 243 příspěvků 21.11.18 16:40

No me PMS začal po 15 letech menstruovani :lol: :zed: Na dva měsíce jsem vysadila HA, pak zase začala a opět v pohodě :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >