Krev po styku - čím by to mohlo být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 22:18
Krev po styku

Dobrý, chci se zeptat. Někdy když mám s přítelem sex, teče mi po tom krev. Jenom trochu, spis do ruzova/světlá. Je pravda, ze přítel je celkem obdařen :mrgreen: ale jdeme na to vždycky v klidu, nic tvrdého. Čím myslíte ze by to mohlo byt? Děla to jen někdy :think: dekuju předem :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 22:24

Pokud je pritel obdareny :mrgreen: a pronika hluboko tak ti muze narazet do cipku a ten je pak podrazdeny ;) ze sve zkusenosti znam :mrgreen: ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 22:24

Taky jsem mela byvaleho,ktery byl hooodne obdaren,taky jsme na to nesli nejak zhurta ani tvrde a casto jsem po styku krvacela,dle jedne doktorky vse v poradku,dle druhe zanedbany cipek a dvoje antibiotika,takze bych radeji zasla k doktorovi :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 13:53

Také se mi to stalo, několikrát. Uvědomila jsem si, že je to vždy poté, co partner doráží na čípek. Ten se pak nějak podráždí..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 08:23

Taky se mi to včera stalo po hodně dlouhé době.Přesně jak píšeš do světle růžova.Taky je ten muj hodně obdařen.Ale kdyby se to opakovalo asi bysme to měly na gyndě říct.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >