Tělísko Scarlett, nebo co už mám zkusit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 15:58
tělísko scarlet nebo co už mám zkusit???

Holky prosím o radu, už delší dobu trpím vaginálním zápachem, je to už hrozné, cítím to skoro pořád, osprchuju se a za chvíli už to cítím, zánět prý nemám, už jsem na gyndě byla několikrát a vždy OK, už jsem vyzkoušela všechno možné na srovnámí mikroflóry, beru probiotika dlouhodobě a je to pořád stejné…připadám si jak špindíra, nevím jestli to cítí i jiní, ale pro mě už je to fakt depka… četla jsem o bylinném tělísku scarlet, máte někdo zkušenost? některé články mě z toho zase zrazují, já spíš už ze zoufalosti nevím co bych zkusila… ach jo

Reakce:

Baccara
Kecalka 122 příspěvků 20.11.18 16:21

Scarlet jsem měla, na chvíli to pomohlo, ale 100% zabrala až kůra wobenzymu. Velké balení a měla jsem po problémech.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 16:57
@Baccara píše:
Scarlet jsem měla, na chvíli to pomohlo, ale 100% zabrala až kůra wobenzymu. Velké balení a měla jsem po problémech.

a můžu se zeptat jaké jsi měla potíže? nad wobenzymem jsem taky přemýšlela, ta cena mě trochu zařazuje, když ani nevím jestli by pomohl, i když jsem už dala hodně peněz do různých přípravku a efekt zadny

Baccara
Kecalka 122 příspěvků 20.11.18 18:58

Trpěla jsem na časté záněty a zápach mi také vadil. Podle doktora bylo vše zalecene a stejně jsem citila zápach. Jinak mě vadí i intimky takže lepší přes den prevleknout spodní prádlo.

Karolina123456
Nováček 3 příspěvky 27.11.18 20:29

Ahoj, trpívám na opakované záněty, takže jsem Scarlet vyzkoušela, ale vůbec mi to nepomohlo. Navíc je to dost drahé…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >