Tampón nestačí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:51
tampon nestaci

Hoklky sorry za anonym, ale je to choulostive.Jsem vic jak pul roku po porodu, MS relativne pravidelna, ale bolestiva, predtim jsem neznala, Ale co me trapi, nosim mini tampony a ted mi prijde jakob mi byly maly? je to mozne? Mam tampon a kdyz se utru, tak cerveno.Ja myslela, ze po porodu se velikost vraci nebo ne? Sex jsem jeste nemela, tak nemuzu rict.

Reakce:
BaraRed
Kecalka 493 příspěvků 21.11.18 11:57

Kdyz je ti mini tampon maly, tak si kup vetsi. Po porodu nejakou dobu trva, nez se vse vrati do normalu a ne vzdycky se to vrati. :nevim:

Renca8
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 21.11.18 11:57

Po porodu to muze byt lepsi nebo naopak horsi…pokud mas pocit ze to neni stale ok, zkus cvicit cviky na panevni dno,nebo zkus sex a sama uvidis jak na tom jsi :) pul roku po porodu uz se vazne nemusis niceho bat

Kriss Tina
Kelišová 7115 příspěvků 21.11.18 11:59

Tak po porodu tam můžeš být vytáhlejší, tělo se prostě změní, spodek dvojnásob :lol: když je ti mini malý tak si kup normal, proto snad dělaj různé velikosti, aby si každá našla tu svoji…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 21.11.18 12:13

Mini tampon pul roku po porodu?? Tak ten bych si tam po pouziti ani nenasla :mrgreen:

Zakladatelko, proslo ti tam dite. Jeste se to srovna, pul roku po porodu je jeste malo a muzes tomu pomoct cvicenim. Ale uz to nikdy nebude jako v patnacti…

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 21.11.18 12:16

Co bych dala za mini tampony kór půl roku po porodu. :lol: já mám ty „super“ a v nejsilnější den mi vydrží hodinku max :roll:

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 21.11.18 12:40

Proč si nekoupis větší?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >