Tampón nestačí

Anonymní
21.11.18 11:51

tampon nestaci

Hoklky sorry za anonym, ale je to choulostive.Jsem vic jak pul roku po porodu, MS relativne pravidelna, ale bolestiva, predtim jsem neznala, Ale co me trapi, nosim mini tampony a ted mi prijde jakob mi byly maly? je to mozne? Mam tampon a kdyz se utru, tak cerveno.Ja myslela, ze po porodu se velikost vraci nebo ne? Sex jsem jeste nemela, tak nemuzu rict.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

684
21.11.18 11:57

Kdyz je ti mini tampon maly, tak si kup vetsi. Po porodu nejakou dobu trva, nez se vse vrati do normalu a ne vzdycky se to vrati. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1889
21.11.18 11:57

Po porodu to muze byt lepsi nebo naopak horsi…pokud mas pocit ze to neni stale ok, zkus cvicit cviky na panevni dno,nebo zkus sex a sama uvidis jak na tom jsi :) pul roku po porodu uz se vazne nemusis niceho bat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
21.11.18 11:59

Tak po porodu tam můžeš být vytáhlejší, tělo se prostě změní, spodek dvojnásob :lol: když je ti mini malý tak si kup normal, proto snad dělaj různé velikosti, aby si každá našla tu svoji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3182
21.11.18 12:13

Mini tampon pul roku po porodu?? Tak ten bych si tam po pouziti ani nenasla :mrgreen:

Zakladatelko, proslo ti tam dite. Jeste se to srovna, pul roku po porodu je jeste malo a muzes tomu pomoct cvicenim. Ale uz to nikdy nebude jako v patnacti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
21.11.18 12:16

Co bych dala za mini tampony kór půl roku po porodu. :lol: já mám ty „super“ a v nejsilnější den mi vydrží hodinku max :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
21.11.18 12:40

Proč si nekoupis větší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu