Únava po antikoncepci

Anonymní
26.7.20 22:51

antikoncepce poradíte prosím?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, užívala jsem antikoncepci janine myslím, že mi vyhovovala, jen jsem po ní byla více unavená. Pak jsem otěhotněla, porodila a měla strašně silnou menstruaci, tak mi když jsem přestala kojit doktorka poradila znovu nasadit antikoncepci, chtěla jsem levnější pobírám r. příspěvek, tak mi napsala jadine po ní jsem zvracela, tak mi předepsala mirva po ní jsem stloustla 10 kg, tak jsme změnili na maitalon, prý je to hubnoucí antikoncepce, ale nezhubla jsem ani kilo, jenže já mám teď po maitalonu i po dalších třech měsících užívání strašně silnou mestruaci, která trvá 6 dní, bolí mně břicho, zvětšila se mi o dost prsa, takže mně pobolívá v podpaží (asi od těch prsou?) takže co teď? doktorka říkala, že tohle je poslední možnost antikoncepce, tělísko nechci. Takže zase se zkusit vrátit k té první, kterou jsem brala nevím od 18let než jsem otěhotněla? Ale zase musím počítat s tou únavou… měli jste to někdo podobně?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.7.20 23:22

Nevím, kolik ti je, ale já dostala od doktorky po pětatřicítce antikoncepci Violetta, že má nižší dávky hormonů, tak se zkus zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.7.20 23:54

32 let

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama