Antikoncepce při leidenské mutaci

Anonymní
23.9.21 21:55

Antikoncepce při leidenské mutaci

Zdravím, mám leidenskou mutaci, a tak mi gynekolog nechal zavést hormonální tělísko Jaydess. Jelikož jsem ještě nerodila, usoudil, že mi dá tělísko menší velikosti. No už po pár měsících byly problémy. Tělísko mi sklouzává/posunuje se dolů a menstruace byla silnější, než když jsem neměla tělísko. Na každé kontrole mi tělísko musí posouvat nahoru. Byla jsem i v narkóze, kde mi jej dal co možno nejhlouběji. Dneska jsem provedla kontrolu (cca měsíc po narkóze) a tělísko se mi zase posunulo dolů. Chci se zeptat, zda má někdo podobný problém a jak jste jej řešili? Mě doktor říká, že potom zkusíme to větší, že mám prostornou dělohu, ale taky se může stát, že mé tělo prostě tělísko nepřijme. A dále se chci zeptat, jaké druhy antikoncepce používáte pokud máte leidenskou mutaci.
Mockrát děkuji za rady ;)
Už jsem fakt zoufalá…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35697
23.9.21 22:01
@Anonymní píše:
Zdravím, mám leidenskou mutaci, a tak mi gynekolog nechal zavést hormonální tělísko Jaydess. Jelikož jsem ještě nerodila, usoudil, že mi dá tělísko menší velikosti. No už po pár měsících byly problémy. Tělísko mi sklouzává/posunuje se dolů a menstruace byla silnější, než když jsem neměla tělísko. Na každé kontrole mi tělísko musí posouvat nahoru. Byla jsem i v narkóze, kde mi jej dal co možno nejhlouběji. Dneska jsem provedla kontrolu (cca měsíc po narkóze) a tělísko se mi zase posunulo dolů. Chci se zeptat, zda má někdo podobný problém a jak jste jej řešili? Mě doktor říká, že potom zkusíme to větší, že mám prostornou dělohu, ale taky se může stát, že mé tělo prostě tělísko nepřijme. A dále se chci zeptat, jaké druhy antikoncepce používáte pokud máte leidenskou mutaci.
Mockrát děkuji za rady ;)
Už jsem fakt zoufalá…

Kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
23.9.21 22:24

Taky mám Leidenskou mutaci, takže jsem musela skončit s prášky..kondom sice fajn, ale věčně vystresovaná aby nebyla nehoda, no příšerné..takže po konzultaci s gynekologem tělísko Mirena. Počítal jak se vejde a bylo to naknap.. zavedení bolestivé, ještě celý den jsem trpěla, pak asi dva měsíce špinila, musela jsem jít na zkrácení nitek, bo přítel říkal že něco cítí a pak už baaaaaajo, bez MS, bez jakýchkoliv problémů 😁 po porodu jsem si dala tělísko zase a teď už mívám slabouckou MS, ani zavedení už nebolelo 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4611
24.9.21 12:44

Asi by jsi mohla zkusit čistě gestagenní antikoncepci. Určitě ne kombinovanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat