Začala jsem brát antikoncepci před začátkem menzes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 19:42
Antikoncepce yadine mimo ms

Dobrý den, mám takový dotaz.. 20.11.2018 budu 3 měsíce po porodu, 5.10. Jsem měla první menstruaci po porodu, byla jsem u svého gynekologa, který mi napsal antikoncepční pilulky Yadine, měla jsem si vzít první pilulku v první den menstruace, kterou jsem měla dostat přibližně dnes, ovšem už od 2.11 mám hnědý výtok, čekala jsem až se to rozjede, myslela jsem že je to slaba menstruace a dnes jsem si vzala první pilulku, pořad mám jen hnědý výtok, takže to asi menstruace nebude. Chci se zeptat jestli bude antikoncepce vůbec fungovat a kdy? Děkuji za vaši odpovědět

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10350 příspěvků 05.11.18 20:00

Každý lék má v krabičce takovej papírek, kterému se říká příbalový leták a tam je vše vysvětleno ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 20:08

@Lekninka91 koukala jsem, četla jsem a nic tam nebylo

Twixinka
Zasloužilá kecalka 943 příspěvků 5 inzerátů 05.11.18 20:38

Vetsinou to byva tak,ze pri prvnim platicku se mas jeste nejak chranit ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >