vynechání menstruace po Postinoru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 13:11
Postinor, vynechání menstruace

Ahojky holky,
vím, že tuto otázku už jste tu měli několikrát, ale nikde jsem nenašla přesnou odpověď na mou otázku. Měli jsme s přítelem pohlavní styk, poté jsem užila Postinor, přišla normální menstruace. Poté jsme měli znovu pohlavní styk, chráněný a přítel při něm ani nevyvrcholil, Postinor jsem znovu nepoužila, žádné nevolnosti, bolesti ani úanvu jsem nepocítila. Ale menstruace mi už 3 dny mešká…může to být stále vliv Postinoru? Nebo je to možnost těhotentví…

Reakce:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5439 příspěvků 05.11.18 13:21

Nemůže to být třeba stresem? Nemocí? 3 dny zpoždění není nic tak neobvyklého, pokud si seš jistá že jste se chránili tak těhotná nebudeš, kdyztak si pro jistotu udělej test, teď už by musel něco ukázat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 13:23

@Kriss Tina
Měla jsem rýmu a kašel, to je pravda. Taky to stále beru jako možnost. Stres beru také jako vysokou pravděpodobnost, jsem na stresové situace expert :D.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5439 příspěvků 05.11.18 13:29
@Anonymní píše:
@Kriss Tina
Měla jsem rýmu a kašel, to je pravda. Taky to stále beru jako možnost. Stres beru také jako vysokou pravděpodobnost, jsem na stresové situace expert :D.

Tak pro uklidnění dojdi do lékárny nebo drogerie, kup test a víš na čem si ;) stojí to do 50kc, bývají tam 2 tak druhý můžeš schovat na příště až zas budeš stresovat :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >