Antikoncepce - zapomenutá tabletka

176
13.4.17 22:38

Antikoncepce - zapomenuta tabletka

Holky, zapomnela jsem si vzit uplne posledni tabletku v platicku, pak je 7 dni pauza, mam potom pokracovat uplne normalne, akorat zacit brat nove platicko o den driv a vse bude tim padem OK…? :-) Diky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21201
13.4.17 22:47

Podívej se na příbalový leták.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
13.4.17 22:57

V příbalovém letáku máš dopodrobna popsáno co máš udělat, když zapomeneš tabletku na začátku či na konci platíčka. i kdy máš začít brát další. musíš ho najít a přečíst.

pribalove-letaky.cz tady tu svou asi taky najdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 06:33

Pokud jsi tu tabletku zapomela a vzpomela si do 12 hodin, tak si ji vem a pokracuj normalne.
Pokud sis vzpomela az po 12 hodinach, neber si ji, vynechej, ale pokracuj stejne.
Kazdopadne se chran az do zacatku noveho cyklu.
A precti si letak, ty hodiny se mohou lisit u ruznych prasku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
14.4.17 12:32

@Ghanaian Princess - právě proto jí ale neradíme, protože u některých ji má vzít dokonce i kdyby sis vzpomněla až u další tabletky - tj. vzít dvě naráz. když neřekne co bere, těžko radit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 12:25

Ahoj holky, Měla bych otázku… Dobrala jsem poslední platicko(anti­koncepci beru pravidelně) ale stalo se, že jsem si zapoměla zajit pro nové balení pred cestou do zahraničí, menstruační cyklus proběhl, ale 8 den jsem si antikoncepci vzit nemohla…je tam. Asi 11dni prodleva… Mohu si antikoncepci znovu nasadit? :nevim: nikdy se mi tahle situace nestala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama