Antikoncepce při kojení

3.12.19 13:23

Antina pri kojení

Ahoj holky, mam syna 2 roky a uz jednou jsem byla na potrate a po 2 musela užít tabletku Postinor. Uz takhle dal nechci, chci byt chráněna zitra jdu na gyndu aby mi predepsal antinu a tak moje otazka zni ktera je dobra pri kojení a i pro mne?? A jake jsou nezadouci ucinky apod.? Moc děkuji za odpovědi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11758
3.12.19 13:26

Z antikoncepce, kterou je možné brát při kojení, mi bylo pěkně zle. Měla jsem migrény, depky, pořád jsem špinila. Lepší je klasická antikoncepce. Buď přestaň kojit nebo začni používat kondom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
3.12.19 13:30

@Jaru-nka a proc nepouzivate kondom treba? Pri kojeni toho asi moc neni, ale tak by ti mel tohle vse zodpovedet lekar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
3.12.19 13:31

Kondom ti nic neříká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 13:51

@NinaU. Jezisi boze muj vy si jako myslíte ze kondom je 100%ochrana??? To ze sem nenapisu ze kondom pouzivam, neznamená ze nepouzivam, nemusis tady psat přeci vsechno… Kondom nam praskl… A chci si sex užívat a ne cejtit igelit. Takze tak ju?? Moje otazka znela jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
3.12.19 13:55

@Jaru-nka co se rozcilujes. Kdyz nenapises vse, tak jak to mame asi vedet, nejsme tu vedmy ;)
Zajdi si na gyndu a optej se na vse sveho dr. Na vse co jsi tu psala, ti dokaze odpovedet a verim, ze lip jak my.
Kdyz ti vadi igelit… :lol: a to vam praskne pokazdy, ju? :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 14:26

@Kukacka123 no pokazdy určitě ne, skorondok nepraskl a najednou sup před 14 dni. Nebudu proste riskovat, tehotna bejt nechci a na potraty chodit nechci uz vubec ne a kazdej mesoc delat testy, jsem z toho nervozni uz a nechxi to takhle dal resit proto radsi pristoupim na intinu… Máte pravdy tydle dizkuze jsou o hovnech, xhodime si sem pro rady, zpovidat se, byt o neco chytřejší, vedet zkušenosti ostatních… A nee todle… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
3.12.19 15:13

@Jaru-nka
Nojo, ještě udělej blbce z nás :D
Mě teda ještě za život 3× kondom nepraskl, ale asi je to normální no. Nicméně nechápu to rozcilovani :) evidentně nedokážeš přijmout jiný názor.
Přestaň kojit, nech si napsat normální antikoncepci a máš klid. Pokud ji teda budeš brát správně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 15:57

@NinaU. Ja ale nikde nepsala ze mi praskl kondom 3 x?? Syna jsem chtela a taky ho mam, dalsi dite jsem chtela tak za 5 let, synovi jsou 2 roku a 2 mesice a za tu dobu prasknul 2× v kvetnu a ted nedavno, uz se na kondomy spolehat nebudu ani náhodou a ani nechci… Kojit chci minimalne jeste rok, takže koji nepřestane a jsou antikoncepce i pro kojici matky gestracni antikoncepce nebo jak se to píše, takze jsem chtela názory kdo koji a kdo budere nejakou tu antinu a jestli je spolehliva, jaka je ms, nejaky cinky a ktera je lepší takze kdyz tady nlbude 20 komentaru na jednu antinu na ktere jsou negativni přispěvky tak na gynde reknu ze tudle nechci ze chci jinou třeba, proto jsem se zeptala tu… A neroziluji se, jen mne štve ze nekdo da otázku a jsou na ni uplne jine odpovědi, l…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
3.12.19 15:57
@Jaru-nka píše:
@Kukacka123 no pokazdy určitě ne, skorondok nepraskl a najednou sup před 14 dni. Nebudu proste riskovat, tehotna bejt nechci a na potraty chodit nechci uz vubec ne a kazdej mesoc delat testy, jsem z toho nervozni uz a nechxi to takhle dal resit proto radsi pristoupim na intinu… Máte pravdy tydle dizkuze jsou o hovnech, xhodime si sem pro rady, zpovidat se, byt o neco chytřejší, vedet zkušenosti ostatních… A nee todle… :)

Ty ses prdla :lol: verejna diskuze no ;)
Hele my kondom pouzivame, dite zatim druhy nechceme a nikdy nam nepraskl. Zadnej problem nebyl. Tak co delate spatne teda? :think:
Jinak nevidim nic spatnyho na tom, kdyz ti poradim, abys to probrala se svym gynekologem, od toho k nemu chodis. On ti poradi jak a co pri kojeni, co je vhodny primo pro tebe. Prasky se jen tak pro prcu nepisou ze jo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 16:17

@Kukacka123
Ja to nemyslela zrovna na vas ale otazky typu ( a kondom ti nic neříká?) to mne nastvalo :joy: :joy: to je fuk holky. Ja chtela pouze jen zkusenosyi od ostatních :)
Jinak nevim no ale asi ho ma moc velkyho, mebo to ma rad tvrdé, ze praská :p :) a nebo to byl nejakej vadnej kus ja fakt neviim ale proste behem 2 let uz 2× praskl… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
3.12.19 16:20

@Jaru-nka tak leda xxl kondomy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 16:29

@Kukacka123 to ani nevim ze existuji :joy: :joy: :joy: kazdopadne i durexi ne vzdy jsou kvalitní a jako 100 za kondomu 2× do tydne nekdy i 3× je dost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
3.12.19 16:31

@Jaru-nka
Ona ta antikoncepce zadarmo taky není. Nemusí ti sednout levná a pak to jsou taky vyšší částky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5030
3.12.19 16:52
@Jaru-nka píše:
@Kukacka123 to ani nevim ze existuji :joy: :joy: :joy: kazdopadne i durexi ne vzdy jsou kvalitní a jako 100 za kondomu 2× do tydne nekdy i 3× je dost..

Tak to si musite rozmyslet, jestli to radsi date za kondomy, pripadne antikoncepci (ne kazda je levna) nebo budete platit potraty a pripadne zivit dite :mrgreen: to asi leze do penez vic, jak nejaky kondomy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama