Dvakrát postinor

Anonymní
1.12.19 09:57

Dvakrát postinor

Ahoj, je mi 17 let a někdy v září jsem měla poprvé pohlavní styk, ale sjel nám kondom (k vyvrcholení došlo) a já začala panikařit, tak jsem si vzala postinor (konkrétně EllaOne), ms jsem měla asi 14 dní, teda spíš týden špinění a týden ms a normálně ji mám 6 dní.
Po měsíci jsme zkusili jinou značku kondomu a ten praskl :zed:, tak jsem si vzala stejný prášek jako předtím. „Ms“ jsem měla zase 14 dní a během špinění jsem si raději udělala těhotenský test, který vyšel negativně 2×.
Teď po měsíci mám dostat už ms bez postinoru, ale mám už dva dny zpoždění a mám příznaky.
Je to tím, že se tělo srovnává?
Za jak dlouho se může tělo s takovou dávkou hormonů vypořádat a vše se vrátit do normálu? A pokud se tělo dostane do normálu, mohu začít brát hormonální antikoncepci? Protože kondomu už nevěřím, přerušovaný pohlavní styk mi nepřipadá v úvahu a tělíska se bojím :oops:
Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

65
1.12.19 10:10

S postinorem zkušenosti nemám. Ty otázky zkus položit svému gynekologovi. Asi k němu stejně půjdeš, když chceš hormonální antikoncepci. Jinak existuje pharmatex jako antikoncepce, ten už ze zkušenosti doporučit můžu. Je snadno dostupný v lékárně. A když ještě nemáš HA, tak je to dobrá alternativa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 10:14
@Bablbam píše:
S postinorem zkušenosti nemám. Ty otázky zkus položit svému gynekologovi. Asi k němu stejně půjdeš, když chceš hormonální antikoncepci. Jinak existuje pharmatex jako antikoncepce, ten už ze zkušenosti doporučit můžu. Je snadno dostupný v lékárně. A když ještě nemáš HA, tak je to dobrá alternativa.

Souhlasím, taky jsem kupovala pharmatex a vždy vše ok, mohu jen doporučit ale ke gynekologovi bych rozhodně zašla :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 10:41

U gynekoložky jsem byla po prvním postinoru, tam jsme se domluvily, že si mám nechat ustálit cyklus a potom se objednat. Ale děkuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.1.20 19:43

Postinor

Dobrý večer je mi 16let a
v pondělí jsem měla poprví sex s mím přítelem
Ale bohužel bez kondomu :? Udělal se mimo mě..ale bojím se že ho nestihl včas vyndat..bojím se že bych mohla být těhotná..bolí mě v podbříšku i záda mě pobolívají jenže já jsem strašnej stresmen takže to možná může být všechno i z toho že mam stres a že se bojím…sem z toho celá špatná :(..přemýšlím že bych si zašla pro postinor do lékárny pro jistotu :nevim: četla jsem že se může dát do 72hodin po pohlavím styku
Jen nevím co když si ho dám do těla úplně zbytečně :nevim: nevíte jak se po tom budu cítit? Co mám očekávat? :/
Předem děkuji za každou odpověď :andel: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.1.20 15:37
@Anonymní píše:
Dobrý večer je mi 16let a
v pondělí jsem měla poprví sex s mím přítelem
Ale bohužel bez kondomu :? Udělal se mimo mě..ale bojím se že ho nestihl včas vyndat..bojím se že bych mohla být těhotná..bolí mě v podbříšku i záda mě pobolívají jenže já jsem strašnej stresmen takže to možná může být všechno i z toho že mam stres a že se bojím…sem z toho celá špatná :(..přemýšlím že bych si zašla pro postinor do lékárny pro jistotu :nevim: četla jsem že se může dát do 72hodin po pohlavím styku
Jen nevím co když si ho dám do těla úplně zbytečně :nevim: nevíte jak se po tom budu cítit? Co mám očekávat? :/
Předem děkuji za každou odpověď :andel: :srdce:

Nevím, jestli jsi si ho vzala, protože píšu trochu opožděně :andel:, ale pro příště bych si určitě vzala nějakou ochranu, protože přerušovaný pohlavní styk je už celkově o hubu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama