Platí antinu partner?

Anonymní
26.11.19 16:16

Platí antinu partner?

Ahoj maminky. Dneska jsem si jela pro další krabičku ha. Když jsem domů přijela tak jsem mluvila s mamkou a navrhla jestli by nemohl partner platit půlku. Zajímá mě váš názor jestli by měl i partner platit? Já si myslím že to není špatný nápad. Za ha dávám necelých 700,– což už něco je a přece jenom to je pro oba když se to tak vezme. Tak jaký je váš názor? Platí partneři vašich dcer taky? Ještě bych chtěla dodat že toto je poslední krabičku co mi platila mamka ( druhá krabička ) a příště si ji už budu platit sama z výplaty ale nevím jak to příteli říct. Jak jste to řekly vy? Mu rodiče dávají pár tisíc na měsíc tak to pro něho nebude problém ale přece jenom je to pro mě takové téma. Jsem naučená nemluvit s nikým o financích tak proto :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16360
26.11.19 16:17

Vždycky jsem to svým dcerám platila já. I kolikrát teď, když už si vydělávají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38856
26.11.19 16:18

Když jsem brala antikoncepci, tak jsem ji platila s chlapem napůl (v době studentských let). Bylo by mi blbý, říkat si mamce o peníze.

Příspěvek upraven 26.11.19 v 16:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1084
26.11.19 16:19

Nikdy neplatil. I když mně bylo 16 a on už dávno pracoval.
Ani naši mi jí neplatili. Vždy já sama penězi z brigády.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 16:23

Vždy mi ji platila mamka

• Nahlásit
  • Citovat
580

Nechapu, proc by mel HA platit partner :nevim: vzdyt snad on obcas zaplati jine veci, treba veceri, darek, vylet atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54090

A ty už máš výplatu jo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2594
26.11.19 16:24

To by mě ani nenapadlo. Chranis před pocetim sebe. Dítě vyjde o dost dráž :-) Když jsme s bývalým používali kondomy, kupovali jsme je tak nějak na střídačku, HA jsem brala asj půl roku a hradila jsem si sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 16:24

Tak záleží, jak fungujeme jinak v placení… Na druhou stranu mimčo vyjde dráž než ha, takže by platit půlku mohl :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8441
26.11.19 16:35

Mně jí partner nikdy neplatil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1327
26.11.19 16:36

Vzdycky jsme ji platila napůl s tím dotyčným. je to přece i v jeho zájmu tak co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
26.11.19 16:39
@ProfZav píše:
To by mě ani nenapadlo. Chranis před pocetim sebe. Dítě vyjde o dost dráž :-) Když jsme s bývalým používali kondomy, kupovali jsme je tak nějak na střídačku, HA jsem brala asj půl roku a hradila jsem si sama.

Super. Takze kondomy jsi JEMU platila, ale ha on TOBE neplatil. To je spravedlive :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 16:42

Partneri se nikdy nepodileli. I kdyz je to taky v jeho zajmu, kdybys to nejak financne neutahla, tak bych mu o prispivani rekla.

Příspěvek upraven 26.11.19 v 16:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13036
26.11.19 16:42

Já začala brát HA až hodně pozdě, když jsem vydělávala. Vždy jsem si jí platila sama. Ani mě nenapadlo chtít polovinu nákladů od partnera. Pokud ji dcera bude potřebovat dřív a nebude si vydělávat, budu jí HA platit určitě já, teda my s manželem z našeho rodinného rozpočtu.
Na druhou stranu, pokud ty na HA nemáš a mamka tě již nehodlá v této oblasti podporovat (což bych já osobně jako matka neudělala, ale nevidím do vašeho domácího rozpočtu a nepřísluší mi to soudit), nezbude ti nic jiného než si s partnerem na rovinu promluvit a dohodnout se na společné úhradě nákladů. Nevnímala bych to nějak negativně, prostě máte jako partneři společný problém a na rovinu ho proberete a najdete řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 16:47

Vždy já z kapesného (na gymplu) napůl s partnerem a na VŠ taky napůl s partnerem. Teď jsme manželé, tak neřešíme kdo co platí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama