Jak probíhá zavedení tělíska?

Anonymní
28.1.21 13:05

Aplikace teliska

Ahoj holky, v úterý si jdu nechat zavést Mirenu tělísko. Řeknete mi prosím jak to trochu probíhá? Můžu mít na sobě sukni? Jdu v prostřed menstruace, takže co s vložkou? Jak dlouho trvá zavádění?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4009
28.1.21 13:19

Byla jsem včera. Já sukni teda neresim, ale nevidím důvod, proč bys ji neměla mít. A vlozku si snad lepíš na kalhotky ne? Já nevím, kde se svlikas :nevim: ale když jsem včera přišla, šla jsem na záchod, vytáhla tampon, dala čistou vlozku na kalhotky. U doktora jsem si sundala kalhotky za plentou, hupla na kozu, zavádění trvalo tak pět minut maximálně :nevim: soupnul do mě zrcátka, nainstaloval Mirenu, odstrihal ty vlákna. Je to akorát trosku nepříjemné, ale fakt rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 13:52
@Verurizeckova píše:
Byla jsem včera. Já sukni teda neresim, ale nevidím důvod, proč bys ji neměla mít. A vlozku si snad lepíš na kalhotky ne? Já nevím, kde se svlikas :nevim: ale když jsem včera přišla, šla jsem na záchod, vytáhla tampon, dala čistou vlozku na kalhotky. U doktora jsem si sundala kalhotky za plentou, hupla na kozu, zavádění trvalo tak pět minut maximálně :nevim: soupnul do mě zrcátka, nainstaloval Mirenu, odstrihal ty vlákna. Je to akorát trosku nepříjemné, ale fakt rychle.

U nás u toho prý asistuje sestra, jde se na speciální sálek, a musím tam být komplet nahá bez kovovych sperku. Proto mě zajímá jak to je jinde. Je to teda informace stará cca 4 roky od známé..

• Citovat
  • Nahlásit
4009
28.1.21 14:07

No moc nevím, k čemu ti ta informace bude :nevim: když všude to dělají podle sebe. No každopádně držím palce, ať je to podle tvých představ. Za mě to není nic tak strašného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat