Apollon Alux

Anonymni
24.2.09 12:37

Apollon Alux

Potřebovala bych radu maminky, která má zkušenost s kočárkem Apollon Alux od Patronu. Jestli se vám s ním dobře jezdí v terénu a jak se vám tam vejde mimčo - my se máme narodit v červnu, takže v zimě by bylo fajn, kdyby se stále vešlo do hluboké korbičky :o)
Ještě se mi líbí od x-landeru xa, ale zdá se mi ta korbička malá…
Děkuju všem, kdo poradí! Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Máte zkušenost s Patron Bohemia Apollon Alux?

Přidejte zkušenost s Patron Bohemia Ap...
Napsat příspěvek

Reakce:

2104
24.2.09 13:08

ahojky, já mám doma Patrona a jsem nadšena. Zrovna dneska jsem ho už prala a schovávám ho pro druhé. Do terénu super. Je jak buldozer. Ujeli jsem s ním všude. Bydlíme na vesnici.
Co se týče délky lůžka, tak do té vložené tašky se mi Sebík s fusakem v zimě nevlezl, ale aoni mají pak ještě takový rám kolem nohou, takže i když jsem vyndala vloženou tašku a dala jsem fusak, tak byl Sebík jako v hlubokém. A to je fakt veliký.Nepamatuju kolik měl v půl roce - v zimě, ale v roce měl 92 cm. Je taky v červnu. Jinak do sporťáku šel až někdy v dubnu, když už bylo hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2475
24.2.09 14:10

Ahoj,já měla Patrona na první dceru a byla jsem 100% spokojená,do terénu je to super kočár a je i velkej,prostornej
Na Vendelínka mám x3,korbička stejná jako u xA a je teda prťavá oproti apollonu, a jak píše Jargova,když se vyndá vložná taška tak je prcek jak v hlubokým a místa tam má habaděj
Občas zalituju že jsem opět nešla do patrona,u x landera mi schází hlavně ta přehazovací rukojeť

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
24.2.09 22:57

Mám, jsem spokojená, jezdil v něm starší a teď i maldší. V terénu je bezkonkurenční, zvládne prakticky cokoliv … Je hodně lehký, takže ani v terénu a sněhu se s ním moc nenadřeš. Velký je hodně. Mladšího syna vozím ve vložné tašce ještě teď (místo fusaku), má to na knap, ale vejde se. Kdyby se nevešel, tak stačí vyndat vložná taška a prostor se zvětší min 15 cm na délku a 10 cm na šířku. Doporučuju koupit originální pláštěnku, já jsem si koupila nějaký univerzál a je krátká.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama