Armadillo nebo Booklet Lite

1482
25.2.16 11:17

Armadillo nebo booklet lite

Ahoj maminky, kdo můžete srovnávat, jaký z těchto dvou kočárků byste volily? Po asi měsíčním urputném zkoumání odpadl baby jogger, cybex, valco i britax a zbyly tyto poslední dva. Potřebujeme kočárek na pražské ježdění, do přírody máme jiný. Zase ale na místní chodníky golfky asi nestačí. Pokud byste měl kdokoli jakýkoli postřeh k porovnání těchto dvou, moc a moc děkuju!
P. S. Na stránkách mamas and papas už jsou k vidění nová armadilla pro rok 2016, nové barvy a vylepšený textil, distributor ještě neví, kdy budou v ČR. Jak se vám líbí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

781
25.2.16 11:25
@Ostružka píše:
Ahoj maminky, kdo můžete srovnávat, jaký z těchto dvou kočárků byste volily? Po asi měsíčním urputném zkoumání odpadl baby jogger, cybex, valco i britax a zbyly tyto poslední dva. Potřebujeme kočárek na pražské ježdění, do přírody máme jiný. Zase ale na místní chodníky golfky asi nestačí. Pokud byste měl kdokoli jakýkoli postřeh k porovnání těchto dvou, moc a moc děkuju!
P. S. Na stránkách mamas and papas už jsou k vidění nová armadilla pro rok 2016, nové barvy a vylepšený textil, distributor ještě neví, kdy budou v ČR. Jak se vám líbí?

Ahoj :kytka:. Měla jsem doma Armadillo a řekla bych, že je hodně tvrdé, asi téměř stejně, jako Vlaco Snap. Booklet jsem doma neměla, ale klasický Book ano a také byl dost tvrdý. Vím, že jsi psala, že Snap odpadl, ale na tvé potřeby by mohl vyhovovat Snap Sport s nafukovacími koly. Sice stále nemá odpružení, ale ta kola na kostkách jedou moc pěkně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
25.2.16 11:40

@Rostlinka moc děkuju, to jsou užitečné informace. Já jsem z toho už tak zblblá, že už si ani nepamatuju, proč Valco vypadl z užšího výběru :mrgreen:. Znovu se na něj podívám. Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
781
25.2.16 12:18
@Ostružka píše:
@Rostlinka moc děkuju, to jsou užitečné informace. Já jsem z toho už tak zblblá, že už si ani nepamatuju, proč Valco vypadl z užšího výběru :mrgreen:. Znovu se na něj podívám. Děkuju :kytka:

Já tedy Valco mám, neříkám, že je to kočárek, co nemá žádné mouchy, ale ze všech, co jsem měla doma, mi vyhovuje nejvíc. Je prostorný, dítě v něm pěkně sedí rovně, má velikou stříšku s okénkem, teď už i polohovací nohy, je lehký, snadno ovladatelný a líbí se mi. Ale přeci jen není naprosto pevný v místě, kde se konstrukce dělí při skládání, nemá polohovatelnou rukojeť, ale ani jedna z těchto věcí mi nevadí. Tak záleží, jaké máš priority.

Pokud bys o něm uvažovala, tak v www.kasparekbaby.cz mají teď slevu na Snap Sport 15%. Pro uplatnění se zadá kod C16O-MA01 a platí do 29.2..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
25.2.16 12:21

@Rostlinka děkuji! :kytka:. Takže kvalitu bys hodnotila jako dobrou? Už jsem si vzpomněla, že na nějaké internetové diskusi se dostkrát objevilo, že byl moc fajn, ale do roka se rozbilo tohle, tamhleto, prostě že moc dlouho nevydržel. Ale to mohla být náhoda, já vím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama