Asistent pedagoga - kurz Liberec

954
20.10.19 19:56

Asistent pedagoga - kurz Liberec

Ahoj vsichni, prihlasila jsem se na kurz asistenta pedagoga v Liberci. Mate s timto kurzem nejake zkusenosti? Zatim neni dany termin zahajeni. Nejaka data o nem pisi na netu, 80hod, cenu atd… Ale zajimaly by me zkusenosti… Diky vsem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.11.19 13:57

@Kassor dobrý den taky teďka hledám kurz na asistenta pedagoga kde jste ho našla? chtěla bych se taky přihlásit a na kolik tak přijde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
7.1.20 16:21

@Kassor Ahoj už jsem se taky přihlásila a teď hledám víc infa o něm. Už si tedy přihlášená?

Příspěvek upraven 07.01.20 v 16:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
7.1.20 16:21

@Misulka 25 už si našla? Kurz začíná teď od ledna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
7.1.20 18:49
@Namby píše:
@Kassor Ahoj už jsem se taky přihlásila a teď hledám víc infa o něm. Už si tedy přihlášená?Příspěvek upraven 07.01.20 v 16:22

Jsem, zatim jsem dostala mailem instrukce a rozpis prednasek. Zacina to 12. 2. Cekam, az poslou instrukce na zaplaceni a 12.2 tam budu pripravena :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
7.1.20 21:09

@Kassor Ty si dostala rozpis přednášek? A kdy? Já dostala jen jeden email, kde je napsáno, že jsem tedy se přihlásila. Nebo to je někde v příloze? Díky za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9018
8.1.20 06:39

@Namby ahoj, můžu vědět, kdo ten kurz pořádá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
8.1.20 07:04

@karkarka poslala jsem sz :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 09:11

Holky a musíte mít maturitu? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
954
8.1.20 09:30
@Namby píše:
@Kassor Ty si dostala rozpis přednášek? A kdy? Já dostala jen jeden email, kde je napsáno, že jsem tedy se přihlásila. Nebo to je někde v příloze? Díky za odpověď

Dostala… Spis to vypada, ze kazda mluvime o jinem kurzu.. Posli mi sz s tvym mailem a ja ti ten mail klidne pinknu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
8.1.20 09:32
@Anonymní píše:

Ano, muj kurz to vyzaduje.. Ale je i kurz, ktery to nevyzaduje. Pak ale myslim, ze muzes delat asistentku jen ve skolce… Nejsem si ale jista… Vygoogli si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
515
8.1.20 11:16
@Anonymní píše:

Nemusíš, já jdu taky na kurz bez maturity

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.20 19:41
@Namby píše:
Nemusíš, já jdu taky na kurz bez maturity

A můžeš pracovat i ve škole nebo jen školce?

• Citovat
  • Nahlásit
954
8.1.20 20:58
@Anonymní píše:
A můžeš pracovat i ve škole nebo jen školce?

Koukni sem: http://www.asistentpedagoga.cz/…-predpoklady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.1.20 18:55

@Kassor Ahoj, také chci studovat kurz na asistenta pedagoga. Ten, co začíná v únoru jsem již nestihla, takže se přihlásím na následující termín od dubna.
Je to prosím tě tak, že se mohu přihlásit i když ve školství nemám praxi a střední školu mám obchodního zaměření?
Chtěla jsem si vyplnit přihlášení na stránkách nidv.cz a zarazilo mě, že se tam vyplňuje délka praxe a pracovní pozice, funkce a vyučované předměty.

Co jsi tam vyplnila ty?

Díky moc a učení zdar :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat