Asistent pedagoga témata a závěrečná práce

Anonymní
16.9.20 18:47

Asistent pedagoga témata a závěrečná práce

Ahojky holky, mám dělat závěrečnou práci a máme dobrovolné téma. Chtěla bych psát o neteřince, která má rozštěp páteře, ale nevím co bych mohla zahrnout do obsahu. Nenapadá vás něco? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
349
16.9.20 19:23

Zkus si nejdříve udělat rešerši dostupné literatury, koukni, zda o tom už někdo nepsal nebo něco podobného taky nezpracovaval, to hodně pomůže ujasnit si nějaké cíle práce…určí si cíl, o čem chceš psát, co chceš popsat, jaký je problem a od toho se odpíchni - navíc mate nějakého vyucujiciho, s kym to můžete/mate konzultovat? Pokud ano, tak se ptej i tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42879
16.9.20 19:29

Kamoska psala o komenskem, o tom je hafo bezne pristupne literatury. Neceka se zadna vedecka prace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31633
16.9.20 20:42
@Anonymní píše:
Ahojky holky, mám dělat závěrečnou práci a máme dobrovolné téma. Chtěla bych psát o neteřince, která má rozštěp páteře, ale nevím co bych mohla zahrnout do obsahu. Nenapadá vás něco? Děkuji.

Vám neřekli, jak se ta práce píše? Kde to děláš? U nějaké vzdělávací agentury? My jsme o tom na asistentovi, kterého vypsala VOŠ pedagogická, měli přednášku na celé dopoledne :mrgreen: A naši práci někdo vedl, měli jsme právo pěti konzultací.
V teoretické části to musíš někam zařadit, vyhledat dostupnou literaturu k tématu, zkompilovat. A v praktické části napiš kazuistiku, zjisti si, jaké to má náležitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4437
16.9.20 20:50

Psala bych o tom, jak funguje s tímto handicapem ve škole, jak ji přijal kolektiv, jak ji vnímají učitelé, napsat něco o diagnóze a celkově o rozštěpu, jak si ty myslíš, že by se mělo postupovat, co bys ty změnila.. máma letos dělala taky ten kurz téma měla Podpora žáka s ADHD a bylo to +- podobné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.20 20:59

@Paola21 Super,moc děkuji. A zeptám se, náhodou osnovu byste mi prosím neposlali k nahlédnutí? Jen jako vzor? 🙏

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama