Assessment centrum v O2

34
17.7.15 21:38

Assessment centrum v O2

Zdravím,

je tu někdo, kdo má zkušenost s výběrovým řízením v podobě assessment centra v O2? A napsal by mi prosím jak to probíhalo a jaké úkoly jste dostali, modelové situace. Jedná se o internship.

Předem moc děkuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3044
17.7.15 21:56

Byla jsem před rokem. Seznámení, pak hry jako vyber si zvíře a teď ostatní hlasují, koho by vzali a nevzali na Noemovu archu - kdo je nějak prospěšný, atd. Pak telefony - prodat vylosovanou věc, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
18.7.15 10:08

@Maty1989 Děkuju za odpověď. Nepsal se i nějaký test? A vzali tě? Zajímalo by mě jaká pak ta stáž byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
18.7.15 12:32
@meg7 píše:
@Maty1989 Děkuju za odpověď. Nepsal se i nějaký test? A vzali tě? Zajímalo by mě jaká pak ta stáž byla.

Test myslím ne, šlo hlavně o tu komunikaci, umět mluvit, vyjadřovat se k tématu, atd. Neprošla jsem a ani mi to nevadí - po pravdě ta práce není nic růžovýho :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
18.7.15 12:55

@Maty1989 Co tím přesně myslíš? Nepamatujes si jaký nabizeli plat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
18.7.15 13:00
@meg7 píše:
@Maty1989 Co tím přesně myslíš? Nepamatujes si jaký nabizeli plat?

Je to rok, takže opravdu už víc nevím, nepamatuji si. Ani nevím, co se za ten rok třeba změnilo. Základ víš, zbytek musíš projít sama, pokud jsi byla na prvním kole. Pokud ani to ne, tak já mluvila už o druhém. První bylo taky hodně o komunikaci - příběh dle vylosovaných slov, mluvit myslím minutu a půl, zkouška hovoru, atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
17.8.15 23:07

Na konci se všichni posadí zpět ke stolu a každý mluví o tom, koho by vyhodil on

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama