Astma u 5 letého chlapce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivuss
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 14.06.11 09:41
astma u 5 letého chlapce?

chtěla jsem se zeptat jak vypadá astma. Můj syn 5 let od malička trpí rýmou, prudůškami, ale nyní u něj už delší dobu pozoruju že když se víc ulítá tak okamžitě dostane neskutečněj hrchlákm až se dáví, do druhýho dne ho to přejde a včera večer začal pokašlávat strašně štěkavým kašlem ale žádný dávení jen občas zakašla a k tomu byl velmi dušný, nemohl se nadýchnout až když sem ho posadila k oknu tak to přestalo, nezvrací, teplotu nemá jen prostě občas zakašle a jednorázově to špatné dýchání…nyní spí ale furt jakoby zrychleně dýchá..(upozorňuji že i já mám alergické astma, může to mít po mě) k dr jdeme jen jsem zvědavá na vaše názory

Reakce:

lucavlachova
Kecalka 486 příspěvků 14.06.11 10:25

Já mám pozátěžové astma kdy i dr řekla že to mám z nějaké angíny příznaky podobné jak u malého+ já jsem ještě alergik domluvila bych se s dr na vyšetření na plicním tam mu na spirometru zjistí co a jak

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >