Sonda u chlapců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

amilie
Kecalka 143 příspěvků 12.06.11 10:14
sonda u chlapcu

:think: Ahoj zdravím všechný měla bych jeden dotaz tika se meho syna je mu 5 a půl let a na 5 lete prohlidce nam pani doktorka řekla že si mama přetahovat pindina jenom že nam to nejde, nejde mam to vubec dirka tam je ale přetahovat nejde mali plače při každem pokusu o přetaženi aještě ke všemu je to asi 14 dni se mi začal stežovat že ho púindin svědi nejak ve vnitř ja čura při čurani jho to neboli jenom svědi pořad si za něho chita a šaha dostali jsem od pani doktorky framikoin a mame mazat kolem dirky tu špičku cvo jde vidět jsem zoufala nevim co stim vim že už tu moža tohle tema je ale nechce se mi hledet nemate někho s pindinem problem jako mi porad te prosim pani doktorka nas posila na detskou chirurgi na vyštřeni nevite jak to tam probiha co se tam děla moc děkuji :think:

Reakce:

FloraBolger 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.06.11 10:26

Ahojky…my byli na chirurgii ve 3 letech, protože Matymu taky nešel přetahovat. Doktor mu ho jednorázově přetáhl a je klid. Od té doby přetahujeme pravidelně (při koupání) a problémy nemáme. Nebudu popisovat detaily z toho ošetření - byl to docela mazec, malý řval jak tur a já málem taky (myslela jsem, že dostaneme jen nějakou mastičku na uvolnění…takže to byl šok). Díky bohu si to Máťa už nepamatuje. Jen se divím, že to vaše doktorka neřešila dřív…myslím o rok nebo dva…nás poslali na základě tříleté prohlídky :nevim:
Držím palce

Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 12.06.11 10:32

Ahoj Amilie!
My máme dva kluky, takže problémy kolem pindíka jsme řešili u obou. Staršímu synovi náš pediatr pindíka násilím přetáhl ve třech letech (strašná procedůra :cry: ), pak jsme dostali Framykoin mastičku a tak do týdne bylo všechno v pohodě. Po tom přetažení se to musí přetahovat 2X - 3X denně a mezat, aby se to nepřilepilo zpátky.
U mladšího jsme kolem třetích narozenin začali řešit vodní kýlu, našli jsme skvělého dětského chirurga (má skvělý vztah k dětem, je milý a dělá tu práci rád) a ten mu při krátkodobé anestezii pindíka přetáhl. Poučil nás, jak to ošetřovat a malý byl do dvou dnů v pohodě a neměl to trauma co starší syn z toho násilného přetažení.

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 12.06.11 12:56

Já nemám zkušenosti, ale sousedka nepřetahovala, nešlo jí to tak ve třech letech mu to přetáhla a měl tam hnis, tak to byl boj, jěště, že mu to, ale přetáhla. :nevim:

DianaAndílek
Ukecaná baba ;) 1094 příspěvků 15.06.11 21:24
amilie píše: :think: Ahoj zdravím všechný měla bych jeden dotaz tika se meho syna je mu 5 a půl let a na 5 lete prohlidce nam pani doktorka řekla že si mama přetahovat pindina jenom že nam to nejde, nejde mam to vubec dirka tam je ale přetahovat nejde mali plače při každem pokusu o přetaženi aještě ke všemu je to asi 14 dni se mi začal stežovat že ho púindin svědi nejak ve vnitř ja čura při čurani jho to neboli jenom svědi pořad si za něho chita a šaha dostali jsem od pani doktorky framikoin a mame mazat kolem dirky tu špičku cvo jde vidět jsem zoufala nevim co stim vim že už tu moža tohle tema je ale nechce se mi hledet nemate někho s pindinem problem jako mi porad te prosim pani doktorka nas posila na detskou chirurgi na vyštřeni nevite jak to tam probiha co se tam děla moc děkuji :think:

můj syn byl ve dvou letech na tý konglutinaci, či jak se to jmenuje a dnes má klid. v 5 už je doost pozdě, ale řešit se to stále dá, jděte na chíru a oni mu pomůžou

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >