Astrologie a osud

Anonymní
29.9.20 23:23

Astrologie a osud

Zdravím všechny :srdce: Obracím se na Vás s otázkou nad kterou teď často přemýšlím. Před několika týdny jsem byla u své oblíbené astroložky ( paní Hrdinová - co řekne, vetšinou sedí naprosto neuvěřitelně). Ptala jsem se jí na svůj současný vztah. Řekla samá pozitiva včetně krásné konstalace hvězd a neuvěritelného souznění ( což je pravda). Také řekla, že nás čeká společný život a jedno dítě. Na závěr však zmínila- “ Vy jste ale byla osudová pro něj, ne on pro Vás” :nevim: Jak by jste tuto větu pochopili VY? Mohu tedy mít v životě jeŠtě muže, který mě okouzlí více? Nebo pro něj nejsem partnerka životní? Děkuji.. :srdce: :mrgreen:

Příspěvek upraven 30.09.20 v 03:50

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.9.20 00:19
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :srdce: Obracím se na Vás s otázkou nad kterou teď často přemýšlím. Před několika týdny jsem byla u své oblíbené astroložky ( paní Hrdinová - co řekne, vetšinou sedí naprosto neuvěřitelně). Ptala jsem se jí na svůj současný vztah. Řekla samá pozitiva včetně krásné konstalace hvězd a neuvěritelného souznění ( což je pravda). Také řekla, že nás čeká společný život a jedno dítě. Na závěr však zmínila- “ Vy jste ale byla osudová pro něj, ne on pro Vás” :nevim: Jak by jste tuto větu pochopili VY? Mohu tedy mít v životě jeŠtě muže, který mě okouzlí více? Nebo pro něj nejsem partnerka životní? Děkuji.. :srdce: :mrgreen:

prosimtě, že na to věříš. Vezmi to tak, že jestli je ti s ním dobře po všech stránkách, tak je asi ideální partner pro život a víc neřeš. Mě kartářka řekla, že se mi narodí moje máma :lol: to se tedy zatím nestalo a jsem zvědavá, jak tu svoji mámu budu rodit.

• Citovat
  • Nahlásit
30.9.20 03:19

Ja znal kartarku, ktere take vse co mi rekla vyslo a to na nekolik let dopredu. V 25ti vyvestila i milenku, kterou potkam v 38mi letech. Bral jsem to jako zert. Presne v ten rok prisla. A jine veci, treba muj zdravotni stav, mluvila o vecech, ktere nikdo kolem me nevedel. Jedine co jeste zbyva, ze nezustanu se svoji zenou, ale potkam nekoho s kym budu spokojenej a proziju klidny cas, nebo stari, uz nevim. Uvidime. Takze to vubec nereste, uzivejte si soucastneho partnera a zivota. Ze jste ho potkala a mate s nim deti neni nahoda. A co ma prijit, prijde. Ty veci proste funguji, zajimam se o to uz nejaky cas a nekolik lidi kolem me take. Ale uznavam, ze jeste, kdyz me to vestila, tak jsem se taky smal.
A pokud mama v dobe narozeni ditete jiz nebude na svete, tak se prece muze narodit. Tady nejde o mamu, ale o dusi. Taky mi nekteri rikaji, ze tomu neveri, ale pak ti stejni lide v jinem hovoru, chteji neco zaklepat na drevo, aby nezakrikli…a proc, kdyz nicemu neveri.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.9.20 03:49

@JesteNevim naprosto souhlasim jen decentne opravim- Jeste dite nemame :D Jen mi rekla, ze nas do budoucna rozhodne ceka :D Tak uvidime zda se trefila, ale take na tyhle veci take verim pokud je kartarka ci astrolozka dobra a nemele uplne od veci.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
30.9.20 08:49

Jak BYLA osudová, proč ten minulý čas? Jinak z hlediska astrologie to chápu, může nastat situace, že jeden z partnerů toho druhého v horoskopu „má“, ale ten druhý jeho ne. Taky by mě zajímalo, jak může někdo z horoskopu poznat, že spolu dva lidi budou mít dítě a kolik jich bude. Jsou vidět předpoklady, zda případné početí proběhne spíš hladce nebo to tak snadno nepůjde nebo že je opravdu nízká pravděpodobnost. Tohle už mi přijde jako věštění. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
30.9.20 12:07

@Julča001 No, a to je právě ta má otázka. Můj partner mě tam má, ale ja ho tam ne. Přitom je ten vztah velice harmonický a krasný z obou stran. Proto jsem jen přemýšlela nad tím, zda mám tedy v životě potkat ještě někoho kompatabilnějšího. Nebo? Jsem hloubavá duše. Pořád přemýšlím nad každou malicherností :) :D :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
843
30.9.20 12:28
@Helou18 píše:
@Julča001 No, a to je právě ta má otázka. Můj partner mě tam má, ale ja ho tam ne. Přitom je ten vztah velice harmonický a krasný z obou stran. Proto jsem jen přemýšlela nad tím, zda mám tedy v životě potkat ještě někoho kompatabilnějšího. Nebo? Jsem hloubavá duše. Pořád přemýšlím nad každou malicherností :) :D :mrgreen:

Já bych si to tak vyložila, že můžu potkat ještě někoho, ale neřídila bych se tím. Taky nikde není psáno, že musíš žít s „osudovým“ chlapem. Nebo se zeptej té astroložky, co tím myslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama