Asumate a placebo

175
25.2.16 18:16

asumate a placebo

Ženy,,prosím Vás vy co užíváte ant. Asumate,, berete i placebo prášky? mě doktorka řekla že placebo brat vůbec nemusím,,a mam rovnou naject na 7 denní pauzu,,tak jak jsem byla zvyklá(přecházela jsem z minisistonu),,no nevím ale zda ty neaktivní radeji brát taky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
25.2.16 18:22

@baruna1 Nemusíš je brát…me doktorka řekla, že je muzu vyhodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
25.2.16 18:25
@berua13 píše:
@baruna1 Nemusíš je brát…me doktorka řekla, že je muzu vyhodit.

jj díky,,takže bez bez placeba vše ok,?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
25.2.16 18:30

@baruna1 urcite…je to jen placebo…to nemá žádnou účinnou látku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
886
25.2.16 20:20

Placebo je tam přidané jen pro ty, kterým nevyhovuje doba bez tabletek a pak zapominaji, ze mají brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2913
20.10.16 15:41

@baruna1 Ahoj, nechtěla by jsi antikoncepci Asumate co bereš? Mám doma neotevřenou, už bohužel nemůžu brát :(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
4.1.19 21:40

Ahoj holky,Asumate mi byla predepsana po hak Sunya,mam krecove zily,tahle ma byt setrnejsi,tak uvidime.Dam vedet po nejake dobe uzivani.Nektere reakce na diskuznich forech me teda vydesily.Ale zase si rikam,ze spis se vkladaji negativni reakce.Uvidime.Jinak 1 tbl jsem zacala brat po normalni tydenni pauze predesle antikoncepce.Tak mi to rekla moje dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
26.1.19 21:31

Ahoj holky,tak pisu po vyuzivani prvniho platicka. Za me teda s antiko Asumate velka spokojenost. Behem uzivani zadne spineni ani jine nezadouci ucinky. Posl.aktivni tabletu jsem dobrala ve st,menstruace prisla v sobotu,zadne bolesti v podbrisku,bolest hlavy pred a pri menstruaci ani napeti v prsou,tak jak jsem mela pri uzivani antikoncepce Sunya. Takze za me :potlesk: . Holky,nebudte vydesene z negativnich zkusenosti jinych uzivatelek,kazda jsme jina a kazde sedne neco jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
28.1.19 10:17

@Neelka Ahoj, taky mám Asumate a byla jsem vyděšená z recenzí na netu :mrgreen: ale za mě taky dobrá, neotékám, žádné špinění, pohoda, nepřibrala jsem :) taky mi ji doporučila jako šetrnější ke krvi, máme toho v rodině dost, tak jsem nechtěla riskovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.19 18:55

Dobrý den

Chtěla bych se zeptat na nejasný dotaz ohledně menstruace a antikoncepce ASUMATE. Když beru poslední bílé placebo a menstruace neustála mám si vzít růžový prášek z nového plata další den nebo ve stejný den jako poslední placebo?
Moc děkuji za všechny odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
13.1.20 08:36

Asumate-rozdil

Ahoj, několik let jsem brala antikoncepci Artizia, bohužel mi poslední dobou neudržela cyklus-menstruace se dostaví vždy při dobírání poslední řady plata, někdy i o týden dřív. O posunuti nebo vynechání menstruace nemohla být ani řeč, zkusila jsem a byla jsem 14 dni na vložkách. Posledni 3 měsíce se mi o dost zesílila menstruace a tak jsme se s dr. rozhodly pro změnu antikoncepce a to na Asumate.Ma jinou kombinaci hormonu.Je mi přes 35 takže mi dr. nechtela zvedat dávky hormonů. Jaky je rozdíl oproti Artizii? Jestli nějaký je? Teď mě čeká po Artizii pauza na menstruaci a poté první platicko Asumate, tak doufám že mi sedne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama