Asymetrická prsa - podprda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 10:05
Asymetrická prsa - podprda

Holky, potřebuji pomoc prosím :nevim: kdo Máte asymetrická prsa, kde kupujete podprdy??? Všechno je teď jen vycpané :zed: nosím hodně sportovní podprsenky, protože je to praktické na kojení, ale potřebuji nějakou pořádnou do šatů. A nejlépe hned :roll: do Prahy daleko, děti nemocné, tak jedině objednat z netu, ale odkud? Mám rozdíl jedné velikosti a ještě z kojení povislá, tak potřebuji něco pořádného.
Hledala jsem někoho z okolí kdo by podprsenky šil, ale nikoho jsem nenašla :think:
Děkuji za všechny nápady a přeji super neděli :kytka:

Ps. Prosím anonymně, nemusí to každý vědět.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 10:10

Triumph. Take mam rozdil jedne velikosti. Kupuji bez vycpavek,s nimi je to jeste horsi…

ka2ka
Extra třída :D 13767 příspěvků 03.02.19 10:11

bonprix

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 10:16
@Anonymní píše:
Triumph. Take mam rozdil jedne velikosti. Kupuji bez vycpavek,s nimi je to jeste horsi…

Díky :* mohla bych moc poprosit o odkaz na nějakou konkrétní? A pak ještě jakou používáte vycpavku? Jsem z toho už zoufalá :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 10:18
@ka2ka
@ka2ka píše:
bonprix

Moc prosím o konkrétní typ? Děkuji :*

Russell
Stálice 97 příspěvků 03.02.19 10:37

Přímo podprsenku na asymetrii asi neseženeš, ale zkus koupit vyztuženou na velikosti většího prsa a druhé vycpat vycpávkou (pokud si dost šikovná, sama zkus všít nebo pak ke krejčí odnes). Určitě nekupuj push up, a ať jsou košíčky pevné, vyztužené :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 10:56

@Russell bohužel ten výběr v obchodech je docela omezeny :pocitac: jsou teď zase hodně vycpané, nebo push up… cca před měsícem jsem prošla asi 10 obchodu s prádlem, bohužel mi nikde neporadili :zed: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 11:03

Anonymně, taky se stydím :oops:
Mám rozdíl 2 velikostí, prsa velikosti I a G, hodně mi sedí z astratexu tahle https://www.astratex.cz/…3d-colorful/ a tahle https://www.astratex.cz/…l-vyztuzena/ obě mají hladký košíček a jsou moc příjemné, do druhého košíčku jsem si všila vycpávku a není nic poznat ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 11:22
@Anonymní píše:
Díky :* mohla bych moc poprosit o odkaz na nějakou konkrétní? A pak ještě jakou používáte vycpavku? Jsem z toho už zoufalá :zed:

Ty co mam uz nejsou v prodeji ale kupuji obycejnou asi takovou: www.svetpradla.cz/…essentials-w
Vycpavku si zadnou nedavam,zakladem je spravna velikost,leta jsem nosila 75B a jedno prso mi vyskakovalo… pak jsem zjistila ze mam 70C a uz je to lepsi. Zepredu neni poznat ze je jedno vetsi i kdyz nemam vycpavku a mam upnute tilko. Jen pri predklonu to je videt no… ale s vycpavkou mam kazde jinak vysoko a je to videt

Calendulka
Kecalka 107 příspěvků 03.02.19 17:37

Dobré jsou podprsenky s vyjímatelnými vycpávkami (mají takovou tu „kapsičku“ na vycpávky). V jednom košíčku vycpávku necháš a z druhého ji vytáhneš. Během kojení jsem měla rozdíl mezi prsy cca 1 velikost a když se mi chtělo vypadat trochu líp :D, tak jsem to tak řešila.
Třeba tahle podprsenka má vyjímatelné vycpávky: ****

edit adminem - odkaz

Calendulka
Kecalka 107 příspěvků 03.02.19 17:54

Jo, jinak když se mi nechtělo „čachrovat“ s vycpávkama, tak jsem si jedno ramínko zkrátila víc než to druhé. Když jsem u toho menšího prsa to ramínko hodně utáhla, tak se ten košíček trošku splácl a přitáhl k tělu, tak jsem pak neměla mezeru mezi prsem a košíčkem. No a na druhé straně to pro změnu trochu přetékalo :D Ale nevypadalo to, že by si toho lidi nějak všímali…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >