Ataka jak pr....

662
7.4.16 15:54

Ataka jak pr....

Ahoj holky, potřebuji uklidnit. Léčím se dva roky s panickou poruchou, beru citalec.Byla jsem skoro celé dva roky bez ataky. Až dodnes. Stojím na zastávce, čekám na autobus a najednou…Všechno mi přijde neskutečné, nohy se podlamujou, strašná úzkost, že už mi to nikdy nenaskočí zpátky :( Uplně mě to rozhodilo. Bojím se zítra jet do práce(vymyslela jsem si, že mi není dobře).
Je normální, že se mi to zase objevilo? Sedím doma na židli a čekám, kdy to zase přijde. Díky za podporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16421
7.4.16 15:57

@Fassatka zvazila bych zmenu leku :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1368
7.4.16 16:25

@Fassatka U psychofarmak se někdy stane, že lék, který zabíral najednou zabírat přestane, kontaktuj, nejlépe ihned svého psychiatra, řekne ti co máš dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6161
7.4.16 17:08

@Fassatka KOntaktuj někoho, kdo ovládá metodu one brain, aby ti pomohl najít příčinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9167
7.4.16 19:08

Úplně normální to není, nicméně stává se to (a není to tak neobvyklé), zavolej si svému doktorovi a proberte to ;) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.4.16 17:20

Beres pouze leky a nechodis na terapii? Ma sestrenice mela ukrutne ataky, ale zacala chodit na terapii k dr, ktera se na toto primo specializuje (vyber terapeutku nebo psycholozku, ne psychiatra!!). Vysledek je ten, ze ji z toho totalne dostala. Prestala se tech atak bat a je totalne bez nich jiz nekolik let, antidepresiva taky vysazeny. Je to totiz presne o tom, co pises- jakmile ataka prijde, clovek se zacne silene bat dalsi ataky a zacne se vyhybat mistum a situacim, kde je zazil. To je kamen urazu- tim padem jede porad dokola v zacarovanem kruhu. Kdyz se prestanes atak bat- a ikdyz ti to ted pripada nemozne, tak s pomoci dobreho dr to opravdu jde- mas vyhrano. Zacne jich byt min a min i bez antidepresiv a nakonec odejdou. Kdyby ti dr nevyhovoval, tak klidne vymen za jineho, ale jdi do toho. drzim pesti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
neonka
8.4.16 17:35

Doporucuji taky knihu : Odvahu! - Knížka o přežití - Okamžitá pomoc při úzkosti, obavách a panice

• Nahlásit
  • Citovat
662
9.4.16 09:18

Díky holky za podporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie