Atb do mléka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janitka
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 3 inzeráty 11.02.19 16:01
Atb do mleka?

Ahoj maminky, mimco 2 mesice dostalo atb sirup. prvni davku jsem dala strikackou, ale uplne se davil a plival to ven, takze nevim. kolik toho vubec spolknul… Muzu dat atb do odsateho mm, aby to chutnalo jinak? je to ospen sirup…dekuji… :nevim:

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3321 příspěvků 11.02.19 16:15

@Janitka nevim jak ospen,ale ja davam sumetrolin do mlika.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 11.02.19 16:20

Já jsem dávala ospen do UM, jako všechny sirupy, jinak jsem to do něj nedostala.Jestli se to smí nevím, každopádně má 4 roky a žije ;)

Janli
Kelišová 7236 příspěvků 11.02.19 16:28

Do UM a MM můžeš. Stříkačkou se to dává po prstu. Ty děti většinou neumí polykat bez sání nebo jim to dělá velký problém.

Tichošlápek
Extra třída :D 12172 příspěvků 11.02.19 17:25

Ospen jsem dávala vždy v něčem - mléko nebo kase. Je to docela hnus samotné

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >