Nachlazení u kojence + průjem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verukas
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 10.02.19 16:49
Nachlazení u kojence + průjem

Ahoj maminky, mám poprvé nemocného 10 měs. syna ( kašel, rýma )..dnes je to 4 den, kdy má průjem, jde z něj voda a dost to zápáchá :roll:, včera jsem ho musela převlékat 4× za sebou, průměrné teď za ty 4 dny, má průjem 5× za den. Nic moc jíst nechce, když už něco sní, tak do půl hodinky se zase pokadí a tak je skoro celý den :nevim: Zadek má jako pavián, až mu tam vznikly červené pupínky, tak mažeme imazolem a myjeme vodou. Nevím zda jet na pohotovost, nebo počkat zítra na ráno a hned jít k doktorce :,( nesetkala jste se některá z Vás s tímto průběhem nemoci?

Reakce:
Teresa.p
Kecalka 396 příspěvků 10.02.19 17:02

syn mel v tomto veku u rymy spise hlen ve stolici, ale vodu ne :nevim: pohotovost bych volila v pripade, ze malo moci a moc je koncentrovana. u rymy vseobecne deti malo ji, ale dulezite jestli pije.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 10.02.19 17:07

Tak tak, dehydratace je u malých dětí nebezpečná.Čtyř­denní průjem je dost, já šla k lékaři vždy druhý den.Určitě to bude chtít rehydratační roztok a nějaký lék na průjem.

Alyss1
Závislačka 3027 příspěvků 3 inzeráty 10.02.19 17:07

Pokud dostatecne pije, je pohotovost uplne zbytecna. Proc proboha?

DavLa bych pit, jidlo nsbizela, pokzd nechce, at neji.

A vydrzet. Meli jsme ted to same.

iiiv
Extra třída :D 11120 příspěvků 10.02.19 17:11

tak určitě dietu a nějaká probiotika, zítra bych mazala na výtěr. Možná rotaviry, salmonela. Alergie.

Alyss1
Závislačka 3027 příspěvků 3 inzeráty 10.02.19 17:23

Muzes dat probiotika, hylak, kuliska…

Nevim zda ti to v tomhle veku pozre.

5×denne je jeste v poho. Plasila bych kdyby to bylo treba 15×, nebo trvalo vic jak tyden.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 10.02.19 17:28

4 dny mi na takhle malýho prcka přijdou dost, už bych dál nečekala a šla k doktorce. ;) Nebo tam aspoň zavolej. Já když si nejsem jistá, tak zavolám a domluvím se, jestli máme přijít, nebo ještě vyčkávat.

lolink
Ukecaná baba ;) 1200 příspěvků 10.02.19 18:30

Zkus ryzovy rozvar. U meho to na prujem vzdy zabralo. A zitra dr.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >