Atopický exzém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucie252
Povídálka 21 příspěvků 26.05.19 18:01
Atopický exzém

Ahoj, od mala trpím na atopický ekzém (momentálně na rukou mezi prsty), jsou chvíle, kdy ho nemám vůbec a pak je suché období, které jsem se už naučila zklidnit, používám řadu od Biodermy atoderm a sprchovy gel používám místo mýdla na ruce. Nejvíce mě však trápí období, kdy ekzém mokvá, je to nepříjemné, bolí to a nic nepomáhá. Nemáte někdo nějaké tipy, jak s ekzémem bojovat i v tomto obdobi? Moc děkuji za každou zkušenost.

Reakce:
smajlik345
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 26.05.19 18:25

La Roche - Posay. Krom ekzému mám ještě alergii na slunce a po přečtení recenzi jsem se rozhodla vyzkoušet jeden přípravek. Během chvílky jsem ale o dost peněz chudší, přípravku mám víc, ale nelituji je to nejlepší co je :-D

sediza
Ukecaná baba ;) 2452 příspěvků 26.05.19 18:25

Ano, Disprosone. Manžel má taky atopický ekzém. Stačí mu natřít se parkrát do roka a je to v klidu.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 26.05.19 18:40

Každému vyhovuje něco jiného, musíš zkoušet. Mně třeba La roche posay vůbec nevyhovuje. Vyhovuje mi nemýt se mýdlem, pouze sprchovým olejem - ideálně Bioderma atoderm nebo Eucerin atopicontrol. A na mazání - Linola nebo A-derma exomega. A na ruce Lipobase repair.

Váš příspěvek
Reklama