Au pair v sedmnácti letech?

1
11.1.20 19:02

Au pair v sedmnácti letech?

Zdravím,
Líbilo by se mi v létě vycestovat do zahraničí (Rakousko, Německo, Anglie). Uvažovala jsem, ze bych pracovala jako au pair, ale nevim jestli nebude problém s mým věkem :,( Proto bych se rada zeptala, jestli tu nemá někdo zkušenost s praci jako au pair už v sedmnácti letech? Šlo by to? Popř. nevíte o nějaké jiné možnosti?? :nevim:
Předem dekuji za odpovědi. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2337
11.1.20 19:11

Zakladatelko, nic ve zlem, ale nevim, ktera matka by sverila svoje dite na hlidani 17 letemu diteti. Za me urcite ne. Par let pockej. Ja jela kdyz mi bylo 24 a oslavila jsem tam 25 narozky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2922
11.1.20 19:11

Nebude lepší nejdřív dostudovat a pak teprve přemýšlet o této možnosti? A myslím, že dokud nebudeš plnoletá, tak to oficiálně nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
685
11.1.20 19:16

@Eliskaeb ahoj, byla jsem kdysi jako aupair v 17ti v Anglii - přes letni prazrniny (ze školy mě uvolnili i na celý červen). Jediná země, která umožňovala 17tinlete aupair byla právě Anglie - ale je možné, že se to od té doby změnilo. Byla to super zkušenost a pomohlo mi to v angličtině - chtěla jsem vycestovat, ale odmítala jsem platit statisíce za zahraniční pobyt na střední škole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
11.1.20 19:18

Pokud si takto mlada tak bych sla spise do hotelu, kamaradka jela po ss pedaku do usa a byla spise uklizecka, kucharka nez hlidacka nebo vychovatelka, byla tam komunita cesek a ona byla nejmladsi co pracovala v rodine, ve vetsine pripade je pozadavek ridicak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52968
11.1.20 19:37

Vycestovala jsem hned v 18r. a je to slozite.
Mela jsem rok prerusenou stredni, pak jsem dodelavala. Prvni dodelej skolu, pak cestuj a pracuj. Neprerusuj, protoze navrat je nejbolavejsi. Ver mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
11.1.20 20:25

Od 18 let můžeš pracovat jako animatorka-mrkni na cestovky jako fischer nebo blue style, super zkušenost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14263
11.1.20 23:30

Počkala bych po střední škole a jeď rovnou na rok ;) Vím, že tě to láká, ale fakt je lepší jet na dýl. Nebo pokud nevydržíš, až ti bude 18 můžeš na letní prázdniny odjet, to hodně hledají au pairky jen přes prázdniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
12.1.20 17:47

Ja to kdysi chtela delat, ale mela jsem jen 17, to byl problém, ale 18 leta kamoška tehdy byla. Vybavila si ve škole, že do konce kvetna ji uzavreli známky, pak zacatkem cervna odjela do Anglie a zacatkem zari se vrátila a velice si pochvalovala, mela príjemnou rodinu, byla s nimi na dovolené v Kalifornii, chodila do školy a mluvila anglicly jako rodila mluvci a vynikajici zkusenosti. Ďalší kamoška byla taky, jednou dostala na starosti dve deti - 11 a 12 let a dohromady zadná práce s nima, snáď jen delat doprovod do školy a na krouzky a taky delala asi rok spolecnici pro jednu 4 letou holcicku, ktera mela vytizene rodice, kteri pracovali na velvyslanectvi. Taky super. Malá byla vychovaná a slušná. Rok pockej a pak uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.20 12:39

Au pair

Já zkušenosti s au pair mam a rodiny chtějí spíše dospělé holky. Ale moje známe začali už ve 20ti a já ve 22ti poprvé a v 27ti letech :mrgreen: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat