Práce v Albert supermarket

9.1.20 19:15

Albert supermarket

Zdravím,

Chtěla bych se zeptat. Hledám si práci u nás v Havířově na zkrácený úvazek. Ačkoliv jsem moc chtěla do Lidlu tak mají bohužel plno… Vyšel mi alespoň Albert supermarket. Chtěla bych se zeptat zda je tu nějaká paní, která pracuje v Albertu (supermarket). Zajímal by mě asi nejvíc plat 6h (zkrácený úvazek)… Co se týká směn tak mi vyšli vstříc jen s ranní směnu kvůli syna. Mám jít na pohovor ale přesto bych se ráda zkusila informovat i zde… Říkám si že lepší jakákoliv práce než být na pracáku a socialce. Tak předem děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

147
9.1.20 20:26

Ne, že bych tam byla, ale nešla bych tam. Dělá se naprosto běžně bez pauzy, plno neplacených přesčasů/když si to nechají líbit, proč toho nevyužít/ a za mizerný peníz. Co jsem slyšela za každou blbost se strhávají peníze. Vyždímat z lidí co nejvíc práce za co nejmíň peněz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37241
9.1.20 21:10

Ano, Lidl platí víc, ale nedostaneš jenom ranní. Stejně tak Billa. Já dělám v Albertu a ještě mi nestrhli ani korunu. Nevím, jak jinde, ale proti takovým pomluvám bych se silně ohradil. Zkusit to můžeš, máš tříměsíční výpovědní lhůtu. Jako samoživitelka, stejně jako já, stejně moc možností mít nebudeš.
P. S. V Bille se dělá dlouhý týden - krátký týden. S malým dítětem nemáš šanci… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15051
9.1.20 21:31
@mrav píše:
Ano, Lidl platí víc, ale nedostaneš jenom ranní. Stejně tak Billa. Já dělám v Albertu a ještě mi nestrhli ani korunu. Nevím, jak jinde, ale proti takovým pomluvám bych se silně ohradil. Zkusit to můžeš, máš tříměsíční výpovědní lhůtu. Jako samoživitelka, stejně jako já, stejně moc možností mít nebudeš.
P. S. V Bille se dělá dlouhý týden - krátký týden. S malým dítětem nemáš šanci… :mavam:

Ty už nejsi v Kauflandu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37241
10.1.20 06:28
@Klopotkova píše:
Ty už nejsi v Kauflandu?

Ještě tam nejsem. Ještě ho neotevřeli. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit