Auto na ovládání pro kluka 9let

Anonymní
8.11.20 23:00

Auto na ovládání pro kluka 9let

Koupili byste devitiletemu dítěti auto na ovládání dražší než 1500,–?Doma již nějaká autíčka má, ale je to spíš k vzteku. Jede to chvíli, pak se musí nabíjet. Osobně si myslím, že je to blbost, že je lepší třeba lego… Případně máte zkušenost s nějakým dobrým autem na ovládání do terénu?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
113
8.11.20 23:52

My kupovali k 8.narozeninám auto na ovládání přímo od Lega.
Ted ho ještě zlevnili, je fakt super

https://lego.heureka.cz/…ovy-vuz-6x6/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 23:59

Hmmmm, ale 6500 je teda opravdu hoddne

• Citovat
  • Nahlásit
3899
9.11.20 02:40

Nemam RC auta rada, odmitam se o to starat, ale u nas je to konicek obou kluku i manzela, cili uplne se jim nevyhnu. Za 1500,– bych urcite zadne nekupovala, to je dalsi kram do bytu. Kupujeme auta od Traxxasu, kluci si na nich zvladaji leccos opravit, coz je dost casto treba, plus maji od deseti let komplet na starosti peci o baterky. Nejaka RC auta z rady Lego technic taky mame, ta se daji i programovat. Ale v obou pripadech jde o uplne jine castky nez 1500,–.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 02:42

Mně ho táta koupil, když mi bylo asi pět let a vím, že stálo přes 2000 určitě. A to je to dvanáct let zpět. Bavilo mě do mých asi deseti let a táta mi stavěl různý překážky a jezdili jsme s ním po bytě. Pak ho brácha, když mu bylo asi pět rozbil, protože se o něj opřel no spíš ho rosedl. Pak jsme měli ještě jedno ale to bylo snad do 1000 a za půl roku jsme ho vyhazovali do popelnice, protože se rozbil ten nesmysl co přijímá signál z ovladače. Pokud to syna bude bavit nevidím problém zainvestovat do něčeho co za půl roku nevyhodíte do kontejneru. Já jsem byla holka a tohle byl tenkrát ten nejlepší dárek co jsem mohla dostat.

• Citovat
  • Nahlásit
60893
9.11.20 07:09
@Anonymní píše:
Koupili byste devitiletemu dítěti auto na ovládání dražší než 1500,–?Doma již nějaká autíčka má, ale je to spíš k vzteku. Jede to chvíli, pak se musí nabíjet. Osobně si myslím, že je to blbost, že je lepší třeba lego… Případně máte zkušenost s nějakým dobrým autem na ovládání do terénu?

1500 je na takovou věc zoufale málo.. Pritlac na pilu a pořídís super auto, se kterým se vyblbne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5196
9.11.20 07:44

Auto na ovládání je super, my máme z Dubaje, ale rozhodně 1500 nestalo. Za to bych radši koupila to lego.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
9.11.20 08:59

Náš měl několik levných autíček, který moc nevydržely. V 9 letech dostal RC model s plynule měniitelnou rychlostí a zatáčením a je nadšený. Nejlevnější stálo 2000. Dosah ovladače je pres celé hřiště a jezdí fakt rychle. Akorát baterka vydrží jen 15 min jízdy a pak se musí dobít, tak jsme dokupovali ještě jednu náhradní. Další výhoda je, že pokud se něco rozbije, dá se sehnat a vymenit jen jednotlivý díl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 22:22

Ok… Tak jaké třeba konkrétně je dobré?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie