Dárek pro chlapa, co pije

Anonymní
6.11.20 21:18

Dárek pro "chlapa" co pije

Ahoj všem, prosím odsuzování někam jinam, děkuji.

Mám „kamaráda“, nevím jak nás nazvat, chodili jsme spolu od 2008 a nikdy si neřekli ne, oba depresivní, já tedy trpím vícero psych. poruchami (jako vážně, nemyslím depečku), bohužel i fyzickými a moc nefunguju :-( On je programátor a problémy zapíjí, bohužel se svou rodinou, každý večer chodí s maminkou atd. „na pivo“, občas mě někam odveze. Doam sedí celé dny v té své zakouřené kopce, bud´d programuje, a le spíš hraje hodně hry. Te´d si nedávno pořídli slepice apěstuje trochu zeleniny, to je tak vše. Dřív jsem byla v pr…, že se nevidíme 3 týdny, teď se tomu směju, můj život se smrskl na samotu, kdy se vidím s lidmi jednou za uherák, s ním tak 3× až 5× do roka. Chtěla bych mu udělat radost, možná i vynahradit, to že nefunguju, ale nevím, co takovému člověku dát? Napadá Vás něco? Chtěla bych, aby z toho bylo cítit, že mu chci udělat radost, že mi na něm záleží…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
314
6.11.20 21:25

Já teda nevím, ale je dobré, člověku, co zapíjí problémy kupovat alkohol?

A k otázce - můj muž rád rumy (jako ty dražší a lepší - opravdu šmáknout si na chuť). Takže každoročně na Mikuláše kupuji rumovy adventní kalendář (výběr 24 různých rumů, aby mohl pokoštovat.) Viděla jsem to i s jinými pálenkami.

Nebo zjistit co rád pije a podle toho koupit… Ale pokud jen zapíjí problémy, tak nevím zda je to vhodný dárek. :roll:

Edit: Teď mi došlo, že to nemusí být alkoholový dárek (musím líp číst).
Pokud si troufáš, pořídila bych něco k PC třeba ergo myš? Nebo něco takového - oni ti počítačoví to ocení. Nebo nějakou elektro vychytávku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:29

...

Ne, alkohol určitě ne. Právě hledám něco, co by bylo takový WOW!

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:29

@KeckaJ

To pc už mi taky bylo porazeno :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1790
6.11.20 21:58

Pro chlapa, co pije? Poukaz na odvykačku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14595
6.11.20 22:29

Tak když pomineme splněná sexuální přání - pokud si pěstuje zeleninu a jde tímhle směrem, tak mu vyrob velkou sklenici domácího kimchi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3934
6.11.20 22:50
@KeckaJ píše:
Já teda nevím, ale je dobré, člověku, co zapíjí problémy kupovat alkohol?

A k otázce - můj muž rád rumy (jako ty dražší a lepší - opravdu šmáknout si na chuť). Takže každoročně na Mikuláše kupuji rumovy adventní kalendář (výběr 24 různých rumů, aby mohl pokoštovat.) Viděla jsem to i s jinými pálenkami.

Nebo zjistit co rád pije a podle toho koupit… Ale pokud jen zapíjí problémy, tak nevím zda je to vhodný dárek. :roll:

Edit: Teď mi došlo, že to nemusí být alkoholový dárek (musím líp číst).
Pokud si troufáš, pořídila bych něco k PC třeba ergo myš? Nebo něco takového - oni ti počítačoví to ocení. Nebo nějakou elektro vychytávku.

Koupila bych knihu od Nespora nebo Miovskeho at vi do ceho jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4974
6.11.20 23:19
@Moringa píše:
Pro chlapa, co pije? Poukaz na odvykačku ;)

Přesně a ještě bych od něho dala ruce dál. Aby tu za pár let nebyla další diskuze,,manžel je alkoholik a mlátí mě".

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 22:26

...

@lilith1 píše:
Koupila bych knihu od Nespora nebo Miovskeho at vi do ceho jde.

Ví o co jde. Chci ho potěšit, ne nas… Nešpor je takový pro zábavu, někdy si nejsem jistá, zda do těch Bohnic patří či tam pracuje :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 22:27

...

@vertunka píše:
Přesně a ještě bych od něho dala ruce dál. Aby tu za pár let nebyla další diskuze,,manžel je alkoholik a mlátí mě".

To opravdu nehrozí…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama