Autodráha Digital Carrera nebo Evolution

127
9.3.16 12:59

autodráha digital carrera nebo evolution

Ahojky holky. Řešíme s manželem jakou koupit autodráhu synovi. Zda carrera digital 143 nebo carrera evolution? Máte zkušenosti? Manželovi se na na digital 143 nelíbí, že jsou autíčka malá a zase evolution nemá loopingy a nejde vjet do do dráhy. Chceme do toho investovat do 4000 kč. Jaké s nimi máte zkušenosti? Jsou ty autíčka u digital 143 fakt malá a jak drží v dráze? Dík moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5225
9.3.16 13:14
@andriaana píše:
Ahojky holky. Řešíme s manželem jakou koupit autodráhu synovi. Zda carrera digital 143 nebo carrera evolution? Máte zkušenosti? Manželovi se na na digital 143 nelíbí, že jsou autíčka malá a zase evolution nemá loopingy a nejde vjet do do dráhy. Chceme do toho investovat do 4000 kč. Jaké s nimi máte zkušenosti? Jsou ty autíčka u digital 143 fakt malá a jak drží v dráze? Dík moc

No, já jsem si myslela, jaká kvalita dráhy Carrera nebudou a po 14 dnech používání přestal fungovat ovladač, jedna dráha nejede vůbec a druhá je pomalá. Tak to letělo na reklamaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
9.3.16 13:39

Máme od Vánoc Evolution a poměr dráha/autíčka super. Pro syna 6 let. Digi jsem neviděla na živo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
9.3.16 14:12

My to chceme k 7. narozeninám. budu fakt moc ráda za zkušenosi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15445
10.3.16 13:45

Digi 143 máme od vánoc - jsou neskutečně odolné, a naprosto super je, že tam mohou závodit 3 hráči a dá se řídit přejíždění z jedné dráhy do druhé. Od vánoc jsme „hrubým zacházením“ dokonale rozsekali zábrany v zatáčkách, takže místo nich tam kluci dávají nějaké náhražky. Auta jezdí perfektně.
Máme tuhle se třemi auty - koupenou před vánoci ve „výprodeji“ za necelých 5000 Kč:
http://www.brshobbies.com/store.php?…

Evolution jsou sice parádní, ale mým klukům (8 a 10 let) by nevyhovovaly - bez loopingu by to nebylo ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
10.3.16 17:24

Děkuji moc za zkušenosti. taky půjdeme do té carrera digital 143. na tu sadu s třemi auty, ale bohužel už ji nikde nemají. tak půjdem asi do té speeders.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama