Autosedačka 15-36kg pro rok 2019

27
30.11.19 01:41

Autosedačka 15-36kg 2019

Holky jaké máte autosedačky? Nevím kterou vybrat do teď jsme měly Romer. Díky za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6651
30.11.19 06:52

@monika.man My máme od BeSafe a je to super, jako jedna z mála má uchycení pásu mezi nohama a tak nehrozí podkloznutí dítěte pod pásem, má „polštář“ který se připne na pás a rozloží váhu při návratu na větší plochu, čímž chrání před výraznějším pohmoždění hrudníku. Má izofix, ale jde dát i čistě na pás a když je připnutá izofixem, jde dát mírně do lehu, takže když na delší cestě syn usne nepadá mu hlava na hrudník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24194
30.11.19 07:28

Kupovalu jsme uz pro druhe dite Romer s uchytem pasu mezi nohama, aby nesel pres bricho a x-padem nebo jak se to jmenuje, pro kepsi vedeni pres hrudnik. Mame verzi s isofixem, ale jde dat i bez (ozkouseno nekolikrat napr. na prednim sedadle). Navic k tomu teda za nekrestanske penize pridavajivichranny potah, ale vyplati se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7152
2.12.19 09:34

@monika.man když kouknete na testy sedaček tak většinou jsou v kat. 15-36 kg nejlepší Römery, konkrétně Kidfix III M :http://autosedacky.mimishop.cz/detail.php?… nebo novější Kidfix III S : http://autosedacky.mimishop.cz/…kidfix-iii-s

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
15.12.19 12:17

Máme sedačku cybex a je super, kupovala jsem na eshopu dětský růžek podle recenzí a testů a jsem spokojá, mají tam několik variant, pro holčičky i pro kluky a taky v šedé univerzální a na to, jak dlouho se dá používat je cena dobrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
20.12.19 15:05

@steeve můžu se zeptat na rozdíl mezi Römer Kidfix III M a Römer KIDFIX II XP SICT? Moc, moc díky za radu 👍 a krásné Vánoce 🎄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7152
20.12.19 16:49

@Lubean Kidfix III M je širší, hlubší, je prostornější pro větší dítě, Kidfix II XP SICT má zase navíc XP-Pad- čelní ochranu na pás.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
9.1.20 14:37

A kde jste autosedačku kupovali? máte nějaký specializovaný obchod, chodíte do kamenného nebo na netu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
26.1.20 12:43

Začínáme řešit léto, že syn, kterému jsou teď čerstvě 3 roky, má 100 cm a necelých 17 kg bude kvůli zavřené školce u babičky, která má auto. V současnosti máme manžel i já v autě autosedačku 9-18 kg (tedy vlastníme 2 autosedačky) a to už k babičce kupovat třetí nebudu. Tak mě napadlo koupit na léto i když mu 4 budou až v prosinci tu z kategorie 15-36 kg k babičce a pak si ji dám k sobě do auta. To, že píšou od 4 let je jen orientační? Důležitá je výška a váha nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
217
26.1.20 13:00
@Gortyna píše:
Začínáme řešit léto, že syn, kterému jsou teď čerstvě 3 roky, má 100 cm a necelých 17 kg bude kvůli zavřené školce u babičky, která má auto. V současnosti máme manžel i já v autě autosedačku 9-18 kg (tedy vlastníme 2 autosedačky) a to už k babičce kupovat třetí nebudu. Tak mě napadlo koupit na léto i když mu 4 budou až v prosinci tu z kategorie 15-36 kg k babičce a pak si ji dám k sobě do auta. To, že píšou od 4 let je jen orientační? Důležitá je výška a váha nebo se pletu?

Samozřejmě, takže nepleteš. Můj syn taky přechází do sedačky „od 4 let“ už teď ve 3,5, protože z ní vyrostl :). Má 16 kg a cca 103 cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3286
26.1.20 13:07

@Gortyna, radím vyzkoušet v obchodě, třeba Römer jdou pěkné snížit a některé mají i úchyt na pás mezi nohama dítěte… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6651
26.1.20 13:48

@Gortyna Já syna do sedačky od „4let“ musela dát už ve 2,5 letech, protože do kategorie 9-18 už se nevešel. Máme značku BeSafe a jsme moc spokojení, je pohodlná, dá se, jako jedna z mála v této kategorii, nastavit trochu do lehu, takže když syn usne nepadá mu hlava na prsa a má vypodložení hrudníku (připíná se na pás) a popruh pro upevnění pásu mezi nohama. A hlavně velmi jednoduchý způsob nastavení výšky podhlavníku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24194
26.1.20 16:48

Pro velke deti jsou dobre BeSafe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.2.20 13:35

Díky za tipy

Ani jsem nemusela psát dotaz, vše jste tady vyřeily. Díky, jdeme kupovat :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
9.2.20 09:55

Určitě můžeš koupit dřív, podle věku se nedá řídit, když je každé dítě jiné, tak jak píšeš, podle výšky a váhy a určitě se poraď v nějakém kamenném obchodě nebo na internetu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat