Autosedačka a korbička Jané Matrix 2v1

Anonymni
14.3.09 11:03

Autosedačka a korbička Jané Matrix 2v1

Ahojky,

chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s autosedačkou a korbičkou Jané Matrix 2v1? Jak dlouho se Vám do ní miminko po narození vešlo a jestli je to pro něj pohodlné. Zvažujeme zda dokoupit i lůžko Jané zvlášť nebo mimi v kombinované autosedačce chvilku nechat a pak dát rovnou do sporťáku. Oceníme každou zkušenost. Dík

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7138
14.3.09 14:03

Jané Matrix jako autosedačka totálně propadla u testů bezpečnosti, testy zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa
je mezi testy 2007
takže raději pořiďte extra kvalitní autosedeačku a zvlášť korbičku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6069
15.3.09 21:06

ahoj,

tak já se připojuji k Steevovi.
Taky jsem uvažovala nad Matrixem ale kvůli špatným testům jsme koupili autosedačku a korbičku. Viděla jsem i Matrix když v něm bylo miminko jako v korbičce a leží tak jako navrchu. V klasické korbičce je daleko lépe chráněno - třeba pokud budete mít mimi v kočárku i přes zimu a bude v něm spát - tak bych rozhodně neváhala a pořídila korbičku a autosedačku zvlášť.

Přeju pohodové těhu a spokojené miminko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.6.09 21:36

Matrix

Ahoj, Matrixe jsme koupili. Je super, ale nedá se použít jako sedačka pro malé mimi, protože by muselo sedět. Jinak na převoz vleže na zadních sedadlech je to super a myslím, že i bezpečnější než korbička. Matrix má totiž klasické pásy, ale korbička jen pás přes břicho. Ale jestli nebudete jezdit jen ve 3, tak nakonec budete muset jako my koupit sedačku zvlášť. Takže doporučuju koupit komplet Sporťák, korbičku a Stratu

• Nahlásit
  • Citovat
10482
17.6.09 21:54

od Matrixe bych hodně zrazovala, propadl v testech, jak píše steeve, radím korbičku a sedačku. jen pozor na to, strata vyšla v testech výborně, snad nejlíp ze všech bez isofixu, ale je prý malinká a někdo má problém třeba už v 6m s tím, aby se mu tam mimi vešlo… :( Rebelka prý byla větši… ale zas nevím nic o bezpečnosti,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5697
18.6.09 15:50

úplně nejlepší je koupit korbičku a autosedačku zvlášť. Pro ty, kdo se bojí velikosti Straty (je úzká), tak radím Concord Ion. Je bezpečná dost a Jané koupil Concord, takže systémy nacvakávání autosedaček i korbiček jsou plně kompatibilní. Na pdovozku Jané tedy sedí autosedačka Concord. Myslím, že to je nejpohodlnější řešení ;-) Do MAtrixe bych taky nešla,i když se najde spousta příznivců ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.10 19:47

Ahojky holky,
chci se zeptat do kolika mesicu se tam mimi vleze ? Zdá se mi korbicka velice malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama