Autosedačka Cam

748
6.6.07 12:49

Autosedačka Cam

Moje kamarádka má zase problema!!! má kočárek cam tříkolku a k tomu i autosedačku. Není si jistá, jestli se tahle autosedačka upevňuje i vzadu v autě proti směru jízdy. Prý to tak je všude focené, ale myslelala si, že proti směru jízdy se to dává jenom vpředu u spolujezdce. Moc díky za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13211
6.6.07 12:59

Mám ten kočárek taky a samo i autosedačku,ale autosedačka se proti směru jízdy připevňuje všude v autě.Je to kvůli tomu,že když prudce zabrzdíš,tak aby se dítěti nezlomil vaz.To je fyzika a v tom případě je jedno,kde přesně tu autosedačku máš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
6.6.07 13:44

Ahoj, přesunula jsem diskusi do autosedaček.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.6.07 16:16

Uprimne receno mi mozek nejak nebere, ze nekdo premysli nad tim pripoutat sedacku vajicko po smeru jizdy…

• Nahlásit
  • Citovat
748
6.6.07 18:10

Děkuju moc za kamarádku za vaše odpovědi. Dneska jsem teda i já zjistila, že jsem ohrožovala svoje dítě na zdraví, neb jsem ho vozila po směru jízdy. :oops: Autosedačku jsem kupovala od kamarádky, která mě ukázala, že se dává po směru jízdy. Takže „anonymní“ jsem asi tupan největší. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2592
7.6.07 22:30

Ahoj nic si z toho nedělej tys to aspon dělala neuvědoměle,ale moje švagrová tak vozila dítě rok i když jsem jí tisíckrát řikala že takhle se dítě ve vajíčku nepoutá,že je to nebezpečný.Vždycky říkala že mu bude chudáčkovi špatně a nic nevidí.Já jsem si pak její sedačku vzala pro druhý dítko a vozila jí proti směru no a moje tchýně povídala,že je chudák jak jí bude špatně.Švagrová prý malího taky vozila po směru a nejsou žádný blbci aby to poutali špatně špatně to dávám já
ZUZAN

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama