Autosedačka Cam bey-bey

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 04.09.09 16:18
Autosedačka Cam bey-bey

Ahojte holky, mám dotaz…nevíte zda lze připevnit autosedačku značky Cam na kočárek X-Lander XA? Popřípadě jaké adaptéry bych si měla koupit…Moc díky za rady :)

Reakce:

steeve
Kelišová 6956 příspěvků 04.09.09 17:25

ne nejde, každý má jiný systém.

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 08.09.09 08:14

Já právě našla inzerát, kde paní avizuje, že připevnit jde, tak jsem se chtěla pro jistotu zeptat. Pasuje tedy krom originální nějaká jiná autosedačka?

steeve
Kelišová 6956 příspěvků 08.09.09 08:25

na X-lander pasuje X-lander, a kdysi pro něj dělali i adaptéry na Maxi-cosi, ale už se ty adaptéry nedělají, ale dají se starší občas sehnat
možná má paní vyzkoušení, že tam nějakým způsobem vajíčko Cam pasuje velikostně, ale systém upevnění, který by byl originál to určitě není, někomu stačí, když má sedačku položenou na kočáru

• a z vlastní zkušenosti, my po 3 dětech jsme nikdy nevyužili nasazení vajíčka na kočár, na krátkou vzdálenost( k doktorovi, do obchodu) jsme sedačku vždycky přenesli a na delší vzdálenost jsem dceru raději přendali do kočárku- ono by děti neměli být ve vajíčku více než 1,5 hod denně, raději aby dítě leželo na rovné podložce

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Proč Rolins přiživuje spor s Rytmusem? Tady je její vysvětlení!

Rozhodli se Dara Rolins a Patrik Rytmus Vrbovský definitivně znemožnit u... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >