Autosedačka lionelo bastiaan

Anonymní
3.1.20 16:03

Autosedačka lionelo bastiaan

Ahoj, máte nekdo zkušenost se sedačkou lionelo? Líbí se mi, že je otáčecí, takže se tam dítko krásně poutá, ale nenašla jsme žádné recenze. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2386
3.1.20 19:07

Já bych do Lionela určitě nešla.
Nepíšete, proč zrovna tuto, tedy jaké máte požadavky (po, proti směru, Isofix, pásy, do kolika kg..) a jaké máte auto a rozpočet.
Jen pro info je protisměrná jen do 13kg (jako vajíčko), dále posměrná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.20 20:00

@Petula306 má právě váhovou kategorii do 36kg a nechá se otáčet do kola tudíž dítě si otočím ke dveřím a krásné ho tam dám i vyndam. To jediné se mi na ní libí. Jinak má izofix což určitě chci, ale jde mi teď konkrétně pouze o to, že v kategorii do 36 kg žádná otočná není.

• Citovat
  • Nahlásit
2386
3.1.20 20:51
  1. to není žádná kvalita
  2. vždycky je lepší mít sedačku s nižším rozpětím kg - vyšší bezpečnost
  3. Isofix není úplně to nejlepší do každého auta - záleží třeba na sklonu sedadel
  4. já bych šla do Joie v případě nižšího rozpočtu
  5. sedačku bych vyzkoušela s dítětem v autě na prodejně, jestli tam vejde jak má
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 07:16

Syn už má 18kg takže váhová kategorie mi vyhovuje. Spíš bych uvítala zkušenosti někoho kdo ji má :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.20 05:46
@Anonymní píše:
Ahoj, máte nekdo zkušenost se sedačkou lionelo? Líbí se mi, že je otáčecí, takže se tam dítko krásně poutá, ale nenašla jsme žádné recenze. Děkuji

My autosedačku Lionelo máme a jsme spokojení 😊 synovi se vni moc líbí, nerve jako ve vajíčku 😊 to, že je otočná, je super, syn se tam dává snadno 😊 :potlesk: :)

• Citovat
  • Nahlásit
7154
14.2.20 08:26
@Anonymní píše:
Ahoj, máte nekdo zkušenost se sedačkou lionelo? Líbí se mi, že je otáčecí, takže se tam dítko krásně poutá, ale nenašla jsme žádné recenze. Děkuji

co se dají najít diskuze a recenze, tak akorát všichni uživatelé shánějí české návody, takže k této sedačce ani český návod neexistuje a prodejci posílají jen odkazy na anglické video, a podle videa, když se sedačka otáčí tak nemůže být připnutá na Top tether, protože by nešla otočit, a pak po vrácení na standartní polohu se musí Top tether znovu zapnout- takže po každém otočení polezete do kufru zapínat Top Tether, - to není zrovna praktické…,
az hlediska bezpečnosti nikde v testech tato sedačka zatím nebyla, takže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.20 12:53

Nakonec jsme ji nekoupili, protože jsem nikde nenašla žádné testy. Pak se mi podařilo najít stránku na Facebooku a NIKDO ji nedoporučoval, právě proto, že sedačka nemá žádné testy bezpečnosti a nikdo neví co při nehodě udělá. Takže za mě neee! Navíc se mi nelíbilo, že Top Tether se musí pro otáčení oddělat a pak zase zadělal..to vím, že na to bych nervy neměla. Takže teď máme sedačku bez takové té obří základny pro polohovani a tím pádem se tam prcek dává úplně krásně. Máme ji přidělanou na Isofix, na bezpečnostní pásy a ještě Top Tether a jsem spokojená, že děláme maximum 😁

• Citovat
  • Nahlásit
14.2.20 17:18

Díky za info :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
18.3.20 01:09

Autosedačka má certifikát

Certifikát TUV (TÚV-ECE R44 / 04)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.5.20 14:22
@Anonymní píše:
My autosedačku Lionelo máme a jsme spokojení 😊 synovi se vni moc líbí, nerve jako ve vajíčku 😊 to, že je otočná, je super, syn se tam dává snadno 😊 :potlesk: :)

Používáte ji od narození? stále se mi nezdá že je ok pro novorozence abychom si v ní odvezli miminko z porodnice domů.. moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
11.5.20 14:45

@13nikol od narození nepoužíváme, měli jsme vajíčko, ale bohužel nám z toho maly rychle vyrostl… V 6ti měsících jsme museli dát vajíčko pryč, protože mu couhala hlava 😔 a ze sedačky, jsme museli vydělat i novorozeneckou vložku, jelikož se ani do téhle složkou ne vlezl 😁 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
11.5.20 14:58
@Annnyy píše:
@13nikol od narození nepoužíváme, měli jsme vajíčko, ale bohužel nám z toho maly rychle vyrostl… V 6ti měsících jsme museli dát vajíčko pryč, protože mu couhala hlava 😔 a ze sedačky, jsme museli vydělat i novorozeneckou vložku, jelikož se ani do téhle složkou ne vlezl 😁 :lol:
.. a myslíte že pro novorozence by byla ideál aby v ní nelítal?… příjde mi moc velká a chceme právě místo vajíčka pořídit sedačku která bude od 0-0+ a dál a vydrží nějaký rok :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.5.20 07:01

@13nikol to netuším z tímhle opravdu nemám zkušenosti od novorozence, ale určitě bych autosedačku jako takovou ne volila hned od novorozence, dala bych určitě první vajíčko 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
21.6.20 20:07

Lionelo

Mi autosedačky od Lionelo máme. Přešli jsme na ně po té co jsme malého z Britaxu vyndávali spocehého tak, že jsme až měli strach, aby se nám hned po vyndání z auta nenafoukal. Recence se tady u nás najít dají, většínou jsou pod výrobky na heuréce, zaklipso.cz, a fb. Psala jsem dokonce na d-test jestli by ji nemohl do testů zahrnout. Aby mě asi vyloženě nemuseli poslat do p. tak napsali, že přístě a nidky žádné příště nebylo. Nicméne většina Lionelo sedaček má více než jen standartní EU certifikaci a na youtoub má lionelo i videa crash testů. Za nás absolutní spokojenost :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat