Autosedačka Multimax

Anonymni
13.8.08 08:21

Autosedačka Multimax

Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně autosedačky Multimax
9-36kg. Co jsme o ní četla zdá se být dobrá ale nikde jsme nanašla nějaké testy stouhle značkou a sedačkou. Máte někdo sní zkušenost?
Děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7152
13.8.08 13:44

dobrý den, nevím, kde jste četla o dobrých výsledcích sedačky Multimax, ale ona se oficiálních testů ADAC nezúčastnila, ale v roce 2005 testovalo ADAC nejlevnější sedačky a došly k hrozným závěrům, kde mezi testovanými 9 sedačkami( 8 jich propadlo, 1 jako dostatečná) byly 3 od této firmy co vyrábí i model Multimax a vyšel poté článek ve Světě motorů20/2005kde opisují výsledky testů ADAC " Jako závadné a nedostačující označil ADACvýrobky firem IWH( u nás prodávaná jako Freeline)a Kids im sitz, a vpraxi to vypadalo tak, že testovací figurína proletěla skrz interiér auta, protože provedení sedačky způsobilo přetržení bezpečnostních pásů, v nichž byly ukotveny" konec citace.
Takže pokud jim v nezávislém testu 3 výrobky neprojdou a firma vyrábí 5 modelů sedačky, tak nepředpokládám, že ty další 2 budou bůhvíjak dobré, od této značky bych si sedačku nekoupil.
A při výběru sedačky bych rozhodně doporučil nejprve nějakou 9-18 a potom 15-36 , pokud možno se vyhnout nákupu vícekategorických sedaček, a koupit sedačku , která dobře dopadla v testech, všechny testy zde: http://www.autosedacky.estranky.cz/…esty-a-videa

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat