Autosedačka na X lander

973
27.7.06 11:09

Autosedačka na X lander

Ahojky,
nemate nekdo zkusenost s tim jaka sedacka pasuje na kocarek X LANDER X3 (krome originalu samozrejme :wink: )? chceme si koupit nejakou starsi a koukam po inzeratech, tak at nekoupim neco co nam tam nebude sedet. Diky moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s X-lander X3?

Přidejte zkušenost s X-lander X3
Napsat příspěvek

Reakce:

219
27.7.06 11:47

Kamarádka má taky Xlander, ale nevím přesně jestli to X3, a má sedačku Maxi Cosi. Když tak zajdi někde do obchodu zjisti co na ten kočár pasuje a pak koukej po inzerátech at nekoupíš špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
27.7.06 12:15

my jsme se v obchode ptali, ale tam se nam snazili protlacit akorat original x-lander sedacku a tvrdili ze jina tam pasovat nebude :( takze jsem chtela vedet jestli s tim ma nekdo zkusenost a vidim ze to jde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
27.7.06 12:22

Tak kamarádka má XA…a zde je odkaz na stránky Špuntíku, jaké autosedačky na něj pasujou…myslim, že u X3 by to mělo být stejné.....

http://www.spuntik.cz/?…

Když tam zavoláš,nebo napíšeš, určitě ti poradí!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
27.7.06 12:37

Co já vím na všechny X-LANDERY jdou sedačky maxi cosi. My máme X-lander XA a sedačku maxi cosi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
27.7.06 12:51

a je to jedno jaky je to model? nasla jsem ted nekde na webu ze tam pasuje Maxi - cosi Cabrio 2006 a Maxi - cosi Citi 2006, tak nevim jestli muzu koupit i jinou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1098
27.7.06 13:04

Máme maxi cosi cabrio, ale jestli i jiné typy, o to jsem se už nezajímala, asi budeš muset ještě pátrat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
27.7.06 13:24

ok, kazdopadne diky moc za radu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
27.7.06 13:55

Tak já mám na tomto kočárku Maxi Cosi Citi model 2005 a v pohodě, záleží na adaptéru, ten pasuje na všecny modely od roku 2003, teda takto mi to řekli v LIBFINU, který je výhradní dovozce Maxi Cosi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
247
2.10.06 11:58

Krásný den,
chci se zeptat, nevíte, jestli jde na x-lander xa nacvaknout autosedačka bebecar popřípadě položit do sportáku
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.10.06 17:55

ahoj, prosim vas, jake mate zkusenosti s original autosedackama na x lander - x car 0-13 kg. chteli jsme puvodne koupit maxi cosi, ale na nove adaptery jiz nejde nacvaknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
8.10.06 20:07

Miko1 - tak kočárek x-landr jsem objednali v pátek a v obchodě na podvozek normálně nacvakli autosedačku maxi cosi, o jiné jsem totiž ani neuvažovala, takže na podvozek jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.11.06 14:06

autosedačka na X LANDERA

Mám X Lander XA z kolekce 2005 (ten bez polohovacích nožiček u sporťáku). Na tento kočárek s maximálním úspěchem používám autosedačku BABY RELAX :D - jde použít na stejné adaptéry jako hluboká korbička - takže jsem se vyhnula zbytečné výměně adaptérů :x - pokud bych měla original XLanderovskou autosedačku. Navíc Baby Relax má vyšší opěrky kolem hlavičky a celkově je prostornější než originalka k tomuto kočárku. A jako bonus má odnímatelný podhlavníček, sluneční stříšku a nánožníček. Je fakt super - občas jsem v ní i mojí malou houpala.

1. http://www.mimibazar.cz/…nne_foto.php?…
  • Nahlásit
  • Citovat
2087
17.11.06 11:10

Holky bacha na to!!! My kupovali X Lander XA model 2006 a na ty adaptéry co jsou ke korbičce maxi cosi cabrio nacvaknout nejde! Několik lidí už mi potvrdilo že to šlo k minulému modelu hl. korby, tam byli maličko jiné adaptéry. Dneska to jedeme do obchodu řešit, tak potom dám vědět jak jsme dopadli, jestli budeme potřebovat dvoje adaptéry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2087
17.11.06 15:27

takže se tam manža stavil a jakoby už tam ty druhé adaptery měli pro nás připravené :lol: asi za 330,–Kč.
Takže musíme vozit dvoje, jedny na hl. korbu a jedny na autosedačku, ale to neva, výměna je hodně snadná a rychlá :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama