Autosedačka pro nesedící mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lee92
Stálice 93 příspěvků 26.03.18 10:30
Autosedacka pro nesedici mimi

Maminky, potrebovala bych poradit, jakou autosedacku doporucujete pro nesedici miminko? Vajicko nam je uz male. (My 7,5 mesice a cca 9 kg). Predem dekuji za odpovedi :palec: :)

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4367 příspěvků 26.03.18 10:38

https://www.romershop.cz/…ame-red-2017?…

My mame tuhle. Da se polohovat.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.03.18 10:39

@Lee92 kategorice 0-18 kg, - polohovatelná, většinou zapneš v obou směrech atd..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 10:39

Pro takhle malé mimčo jedině takovou, která lze dát proti směru jizdy, ideálně z kategorie 0 - 18.

Pidulka1991
Závislačka 2617 příspěvků 26.03.18 11:02

@Lee92 v zadnem pripade bych u takhle maleho ditetw neporizovala posmernou sedacku. Podivejte se na besafe izi, romer dual fix, cybex sirona nebo Joie. Z vajicka uz kouka hlavicka??

Janli
Závislačka 4978 příspěvků 26.03.18 11:06

Romer first class plus

mooch
Extra třída :D 13690 příspěvků 26.03.18 11:09

Kup vajíčko do 13 kg. Moje dítě mělo přes 9,3 kg ve 3 měsících, ale skoro do roka se vešlo

Lee92
Stálice 93 příspěvků 26.03.18 11:21

@mooch u nas je spise problem v delce, mame dlouhana po tatkovi, mame uz pres 70 cm :lol: @Pidulka1991 no nozicky nam uz koukaji dlouho, to vim, ze neva, ale hlavicka uz je uplne tesne prave. A celkove je tam uz takova napresovana

ewes
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 26.03.18 12:14

@Lee92 co mate za vajicko? Vyndala jste uz novorozeneckou vlozku? Svleknete dite aspon z bundy nez ho tam davate?
Koukejte po sedacce 0-18kg ty jsou vetsi.

Lee92
Stálice 93 příspěvků 26.03.18 13:39

@ewes vajicko mam z trojkombinace od kocarku, novorozeneckou vlozku jsem uz vyndala a kdyz je svlecena, tak na sirku v pohode, oblecena to uz je horsi. Ale hlavicku uz ma skoro tesne. Musim se zajet nekam mrknout, nemam predstavu o co je to vajicko 0-18 vetsi.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 26.03.18 16:17
@Lee92 píše:
@ewes vajicko mam z trojkombinace od kocarku, novorozeneckou vlozku jsem uz vyndala a kdyz je svlecena, tak na sirku v pohode, oblecena to uz je horsi. Ale hlavicku uz ma skoro tesne. Musim se zajet nekam mrknout, nemam predstavu o co je to vajicko 0-18 vetsi.

O hodně. 0-18 už není vajíčko, jsou to sedačky, které vydrží až cca do 4 let. My jsme teď kupovali do nového auta a vejde se do ní (na těsno, ale ještě vejde) i pětiletá. Jsou to většinou polohovací sedačky otočné po i proti směru jízdy - nesedící mimino poutáš v pololehu proti směru (jako ve vajíčku), později můžeš sedačku otočit po směru a dát normálně do sedu. Ale sezení proti směru je nejbezpečnější i u starších dětí, já plánuju i dceru, co má dva a půl roku, vozit proti směru.

Pidulka1991
Závislačka 2617 příspěvků 26.03.18 16:43

@Lee92 dobre, vcera tu psala maminka, ze chce vymenit vanicko protoze nohy uz ma zaroven :roll:. Jinak taky dite do vajicka v bunde nesmi ;)… ta sedacka je velika. Jinak dceri je 16mesicu a je vajicku 0-13kg jeste par centaku ji chybi je do 85cm. Jinak doporucuji protismernou co nejdele a ptat se po otocnych. My ji nemam a obcas se mi do ni dcera hur dava (mame vajco v rezerve u mamky a my uz mame sedacku vetsi)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama