Autosedačka pro nesedící mimi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lee92
Kecalka 133 příspěvků 26.03.18 10:30
Autosedacka pro nesedici mimi

Maminky, potrebovala bych poradit, jakou autosedacku doporucujete pro nesedici miminko? Vajicko nam je uz male. (My 7,5 mesice a cca 9 kg). Predem dekuji za odpovedi :palec: :)

Reakce:
vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 26.03.18 10:38

https://www.romershop.cz/…ame-red-2017?…

My mame tuhle. Da se polohovat.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 26.03.18 10:39

@Lee92 kategorice 0-18 kg, - polohovatelná, většinou zapneš v obou směrech atd..

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1420 příspěvků 26.03.18 10:39

Pro takhle malé mimčo jedině takovou, která lze dát proti směru jizdy, ideálně z kategorie 0 - 18.

Pidulka1991
Závislačka 2937 příspěvků 26.03.18 11:02

@Lee92 v zadnem pripade bych u takhle maleho ditetw neporizovala posmernou sedacku. Podivejte se na besafe izi, romer dual fix, cybex sirona nebo Joie. Z vajicka uz kouka hlavicka??

Janli
Kelišová 6248 příspěvků 26.03.18 11:06

Romer first class plus

mooch
Extra třída :D 13746 příspěvků 26.03.18 11:09

Kup vajíčko do 13 kg. Moje dítě mělo přes 9,3 kg ve 3 měsících, ale skoro do roka se vešlo

Lee92
Kecalka 133 příspěvků 26.03.18 11:21

@mooch u nas je spise problem v delce, mame dlouhana po tatkovi, mame uz pres 70 cm :lol: @Pidulka1991 no nozicky nam uz koukaji dlouho, to vim, ze neva, ale hlavicka uz je uplne tesne prave. A celkove je tam uz takova napresovana

ewes
Ukecaná baba ;) 1703 příspěvků 26.03.18 12:14

@Lee92 co mate za vajicko? Vyndala jste uz novorozeneckou vlozku? Svleknete dite aspon z bundy nez ho tam davate?
Koukejte po sedacce 0-18kg ty jsou vetsi.

Lee92
Kecalka 133 příspěvků 26.03.18 13:39

@ewes vajicko mam z trojkombinace od kocarku, novorozeneckou vlozku jsem uz vyndala a kdyz je svlecena, tak na sirku v pohode, oblecena to uz je horsi. Ale hlavicku uz ma skoro tesne. Musim se zajet nekam mrknout, nemam predstavu o co je to vajicko 0-18 vetsi.

Kassy
Závislačka 3299 příspěvků 26.03.18 16:17
@Lee92 píše:
@ewes vajicko mam z trojkombinace od kocarku, novorozeneckou vlozku jsem uz vyndala a kdyz je svlecena, tak na sirku v pohode, oblecena to uz je horsi. Ale hlavicku uz ma skoro tesne. Musim se zajet nekam mrknout, nemam predstavu o co je to vajicko 0-18 vetsi.

O hodně. 0-18 už není vajíčko, jsou to sedačky, které vydrží až cca do 4 let. My jsme teď kupovali do nového auta a vejde se do ní (na těsno, ale ještě vejde) i pětiletá. Jsou to většinou polohovací sedačky otočné po i proti směru jízdy - nesedící mimino poutáš v pololehu proti směru (jako ve vajíčku), později můžeš sedačku otočit po směru a dát normálně do sedu. Ale sezení proti směru je nejbezpečnější i u starších dětí, já plánuju i dceru, co má dva a půl roku, vozit proti směru.

Pidulka1991
Závislačka 2937 příspěvků 26.03.18 16:43

@Lee92 dobre, vcera tu psala maminka, ze chce vymenit vanicko protoze nohy uz ma zaroven :roll:. Jinak taky dite do vajicka v bunde nesmi ;)… ta sedacka je velika. Jinak dceri je 16mesicu a je vajicku 0-13kg jeste par centaku ji chybi je do 85cm. Jinak doporucuji protismernou co nejdele a ptat se po otocnych. My ji nemam a obcas se mi do ni dcera hur dava (mame vajco v rezerve u mamky a my uz mame sedacku vetsi)

Madla92
Nováček 9 příspěvků 2 inzeráty 20.09.18 22:54

Prosím vás, snad mi poradíte a trochu uklidníte. Dcera (4 měsíce) má 8 kg. Do vajíčka by se vešla, nohy čouhají, hlava ok. Ale… Nechali jsme se v obchodě tak trochu napálit (neřešte) a to vajíčko je z trojkombinace, později jsem zjistila, že na něj není téměř žádný test, bezpečnost nula nula prd. Na to jsme přišli pozdě a až po koupi nové autosedačky - konkrétně cybex sirona s i-size. Hlavní důvod nové sedačky byl, že dcera ve vajíčku nedokázala vydržet, cesta autem utrpení, 10 km jsme běžně jezdili hodinu, zkoušeli jsme snad vše… Vzpírání, zuření, šílený pláč až skoro dušení, děs běs. To samé v jiném vajíčku (půjčené na vyzkoušení). A můj dotaz… Vadí taková sedačka (0-18, polohovatelná) pro tak „mladé“ miminko (malá není…)? Je to hodně blbý? Ne, že by naráz jízdu v autě milovala, ale už zvládneme dojet k doktorce a zpět bez nutnosti zastavit (15km cesta), takže pro nás malý velký zázrak. Na druhou stranu #safetyfirst… Tak co myslíte?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >