Autosedačka Joie stages - nestačily mi pásy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 11 inzerátů 18.03.18 16:19
Autosedačka Joie stages

Dobrý den maminky, pořídili jsme si tuhle autosedačku a když jsme v ní chtěli syna připoutat (proti směru jízdy), tak nám nestačil bezpečnostní pás auta, byl krátký. Je možné, že máme krátké pásy nebo jsem jen blbě pochopila videonávod? :think:

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 18.03.18 17:22

Dobrý den, tak možné jsou obě varianty. Co máte za typ automobilu? My máme Fabii rok výroby 2007 sedana a pás stačí. Jinak zkuste zkontrolovat znovu jestli máte dobře upoutáno a pak jedině prodloužení pásů. Něco takového? https://www.prodlouzenipasu.cz/…i-c2_0_1.htm

mámaNel
Kecalka 130 příspěvků 11 inzerátů 18.03.18 17:52

@M-i-ch-e-l-l-e …nedalo mi to a šla jsem to znovu zkusit a podařilo se ;) je to ale tak tak, možná by se hodilo to prodloužení pásu ať to není tak na doraz… děkuji za typ 8) jinak máme taky fabii rok výroby 2005

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 226 příspěvků 18.03.18 20:12

Tak to jsem ráda, že se zadařilo :-)

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 18.03.18 22:41

Taky jsme to meli jen tak tak, joie steady a tenkrát ješte starý kombík golf

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.18 15:28

Mate s touto autosedačkou zkušenosti? Třeba jak dopadla v testech, jestli fakt vydrží do 7 let a tak?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >