Autosedačka Joie stages - nestačily mi pásy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mámaNel
Stálice 97 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 16:19
Autosedačka Joie stages

Dobrý den maminky, pořídili jsme si tuhle autosedačku a když jsme v ní chtěli syna připoutat (proti směru jízdy), tak nám nestačil bezpečnostní pás auta, byl krátký. Je možné, že máme krátké pásy nebo jsem jen blbě pochopila videonávod? :think:

Reklama

Reakce:

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 163 příspěvků 18.03.18 17:22

Dobrý den, tak možné jsou obě varianty. Co máte za typ automobilu? My máme Fabii rok výroby 2007 sedana a pás stačí. Jinak zkuste zkontrolovat znovu jestli máte dobře upoutáno a pak jedině prodloužení pásů. Něco takového? https://www.prodlouzenipasu.cz/…i-c2_0_1.htm

mámaNel
Stálice 97 příspěvků 2 inzeráty 18.03.18 17:52

@M-i-ch-e-l-l-e …nedalo mi to a šla jsem to znovu zkusit a podařilo se ;) je to ale tak tak, možná by se hodilo to prodloužení pásu ať to není tak na doraz… děkuji za typ 8) jinak máme taky fabii rok výroby 2005

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 163 příspěvků 18.03.18 20:12

Tak to jsem ráda, že se zadařilo :-)

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2231 příspěvků 18.03.18 22:41

Taky jsme to meli jen tak tak, joie steady a tenkrát ješte starý kombík golf

Anonymní  02.07.18 15:28

Mate s touto autosedačkou zkušenosti? Třeba jak dopadla v testech, jestli fakt vydrží do 7 let a tak?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Monika Štiková si rýpla do manžela: „Tak jak se má ta tvoje cikánka?“

Velmi svérázná televizní star Monika Štiková (45) se zase předvedla! Hned jak... číst dále >

Jiří Mádl se rozešel s krásnou Zuzanou! Krach vztahu prý těžko nese

Jiřímu Mádlovi (31) se ve vztazích zatím nedaří a zdá se, že je znovu volný.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama