Autosedačka Joie stages - nestačily mi pásy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mámaNel
Kecalka 131 příspěvků 10 inzerátů 18.03.18 16:19
Autosedačka Joie stages

Dobrý den maminky, pořídili jsme si tuhle autosedačku a když jsme v ní chtěli syna připoutat (proti směru jízdy), tak nám nestačil bezpečnostní pás auta, byl krátký. Je možné, že máme krátké pásy nebo jsem jen blbě pochopila videonávod? :think:

Reakce:
M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 17:22

Dobrý den, tak možné jsou obě varianty. Co máte za typ automobilu? My máme Fabii rok výroby 2007 sedana a pás stačí. Jinak zkuste zkontrolovat znovu jestli máte dobře upoutáno a pak jedině prodloužení pásů. Něco takového? https://www.prodlouzenipasu.cz/…i-c2_0_1.htm

mámaNel
Kecalka 131 příspěvků 10 inzerátů 18.03.18 17:52

@M-i-ch-e-l-l-e …nedalo mi to a šla jsem to znovu zkusit a podařilo se ;) je to ale tak tak, možná by se hodilo to prodloužení pásu ať to není tak na doraz… děkuji za typ 8) jinak máme taky fabii rok výroby 2005

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 18.03.18 20:12

Tak to jsem ráda, že se zadařilo :-)

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 18.03.18 22:41

Taky jsme to meli jen tak tak, joie steady a tenkrát ješte starý kombík golf

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.18 15:28

Mate s touto autosedačkou zkušenosti? Třeba jak dopadla v testech, jestli fakt vydrží do 7 let a tak?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >