Jaké auto pro 3 děti a psa

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 09.03.18 08:45
Jaké auto pro 3 děti a psa

Ahoj, chci se zeptat, jaké auto byste mi doporučili, máte ho a jste spokojené.
Potřebujeme, aby mělo 3 x isofix ve druhé řadě sedadel, aby byla možnost 4×4 (v zimě na chatě jezdíme přes sjezdovku) a má velký zavazadlový prostor, kam se vejde pes (25 - 30 kg) a věci s sebou třeba na dovču. Už se začínáme smiřovat s menší dodávkou typu Multivan (VW) nebo Traveler (Pegueot). Znáte někdo ještě jiné auto, které by toto vše splnilo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9848 příspěvků 09.03.18 08:53

No toto by urcite splnovala vetsina SUV

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 09.03.18 08:58

Kdyby to byli 4 děti a pes tak tank.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 09.03.18 08:59
@Šarlota4 píše:
No toto by urcite splnovala vetsina SUV

To právě ne, 3 samostatné sedačky se 3 isofixy má jen pár aut. Už jsem toho prohledala opravdu hodně a pokud auto splňuje jedno, tak potom nesplňije něco jiného.
Předtím jsme ještě uvažovali o Sharanovi, se 3 dětmi by stačil, ale nevím, kam bysme naložili psa, kdyby jsme jeli třeba na dovču a vezli spoustu věcí.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 09.03.18 08:59
@AlphaOmega píše:
Kdyby to byli 4 děti a pes tak tank.

Jo, to si taky myslím :lol:

Ijen
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 09.03.18 09:06

Mne dodavky vyhovuji. VW Multivan mame uz nekolik let a jsme s nim max. spokojeni, i kdyz deti by radeji variantu California. A jako mensi auto mame Ford Galaxy, tam se taky vejde celkem dost lidi i veci.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 09.03.18 09:07

My máme S-maxe. Ale nevím jestli se dělá 4×4

Ijen
Zasloužilá kecalka 953 příspěvků 09.03.18 09:08

Sharan je to same jako Galaxy, pokud vyndas zadni lavici tak je ulozny prostor akorat. Ale se psem uz ne. To jedine rakev na strechu na veci.

mag12
Kecalka 331 příspěvků 09.03.18 09:23
@Havran007 píše:
My máme S-maxe. Ale nevím jestli se dělá 4×4

Dělá, máme, ale teda pro tři děti a psa je podle mě malý :nevim:.

Příspěvek upraven 09.03.18 v 09:24

Petula83
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 09.03.18 09:23

Teď máme nový Citroen C4 grand Picasso a naprostá spokojenost. Vzadu krásné 3 sedačky na nich Isofix a vzadu místa i pro našeho 40 kg psa. Jen nevím jestli ho dělají 4×4, ten nemáme ;)

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 09.03.18 09:25

Většina multivanů se nedělá ve verzi 4×4. Takže asi budete muset upustit z nějakého kritéria. Nevím, jak staré máte děti, ale buď z jednoho isofixu (ale i tak je problém narvat 3 autosedačky do aut), anebo z 4×4.

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 09.03.18 09:25

My máme Dacia Dokker, vzadu je 3× isofix a v reálu se mi tam 3 sedačky vešly, v kufru mám dvě boudy pro psy 30kg, po nainstalování mříže kufru nad boudami máme větší kufr, než ve většině MPV. Jediné co, tak na sníh jsou třeba řetězy, protože pohon 4×4 nemáme, ale bydlíme u Jizerek a s řetězy jsem se zatím dostala všude, kde jsem potřebovala. I bez řetězů toho auto dost zvládne, tuhle zimu jsem je s sebou neměla(náhle spadlý sníh, vyjížděla jsem za sucha, po hodině angličtiny všude bílo a neprotaženo) a tak jsem jeden kopec musela vycouvat, sice to bylo náročnější, ale dostala jsem se domů, manžel by to asi vyjel normálně po předu, ale já mám těžkou nohu na plyn a spojku.

kristynka2014
Stálice 73 příspěvků 09.03.18 09:42

Tak ja se k Vam take pridavam s dotazem, ja nechci hlavne MPV, takze hledame jinou alternativu. Momentalne jezdim octavii a pro me dokonale auto, ktere je super na dalnice, Jen vzadu je jen 2 a pul sedacky. Pak mame citroen grand picasso a to je absolutne hrozna popelnice, sice prostoru je tam dost, ale nacesty je hrozny a cesta s nim je utrpeni. Nemate nekdo zkusenost se Superbem nebo Kodiakem? Hlavne drzaka na dalnice.

ivašot.
Kelišová 6563 příspěvků 09.03.18 09:42
@Janina81 píše:
Většina multivanů se nedělá ve verzi 4×4. Takže asi budete muset upustit z nějakého kritéria. Nevím, jak staré máte děti, ale buď z jednoho isofixu (ale i tak je problém narvat 3 autosedačky do aut), anebo z 4×4.
VW multivan, Mercedes V nebo starší Viano se určitě 4×4 dělají

Šarlota4
Echt Kelišová 9848 příspěvků 09.03.18 09:50

@Adelka951 chapu na toto mame 7 mistne volvo xc90. Vzadu jsme vozili 40kg labradora a veci na dovcu bezne. Teda kdyz se vytahla 3 rada tak to uz bylo jen na nakup. Jestli ma 3× iso nevim, ale ma integtovany podsedak pro vetsi deti.

Příspěvek upraven 09.03.18 v 09:51

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >