Jakou autosedačku (větší vajíčko)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

wdylme
Povídálka 19 příspěvků 03.03.18 17:39
Jakou autosedačku (větší vajíčko)?

Zdravím maminky (případně i tatínky:), potřebovala bych poradit, jakou pořídit autoseačku..Synek má v 8 měsících 80 cm a 9,5 kg a ještě sám nesedí. Existuje nějaké větší vajíčko pro takové obříky?…Byla bych za vajíčko opravdu ráda (kvůli přenášení), ale samozřejmě, pokud se něco takového nevyrábí, tak budu ráda za další tipy…Moc díky!

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3810 příspěvků 7 inzerátů 03.03.18 17:42

Moje dcerka má tyhle míry v půl roce. :mrgreen: superobřík :mrgreen:. Kupovala jsem romer first class plus. Vajíčko už nemá smysl.

Hoa Mai
Kelišová 5267 příspěvků 5 inzerátů 03.03.18 17:52

@wdylme My jsme měli jedno z největších vajíček Cybex a při 80cm se tam dítě ještě vešlo tak, aby mu nepřesahovala hlava, ale bylo už to opravdu tak tak, už jsme ji měnili za vyšší kategorii, takže bych vajíčko už nekupovala a poohlédla se po sedačce 0-18

wdylme
Povídálka 19 příspěvků 03.03.18 18:21

Děkuji za reakce:)..Můžu se ještě zeptat, když už nemáte vajíčko, jak to potom děláte s přenášením?­..Nějak si to neumím představit, mně malej vždycky v autě usne, pak když jedeme třeba na návštěvu k babičce, tak se tam ve vajíčku v klidu dospí..(promiňte, jestli je to úplně stupidní dotaz, němám se moc koho zeptat..:)

Pidulka1991
Ukecaná baba ;) 2424 příspěvků 03.03.18 18:39

@wdylme prehodim vetsinou do kocarku. Jinak vajicka mas pouze do 13kg ty jsou do 85cm, pak je lepsi pokracovat stale v protismernych sedackach co mozna nejdele…

Vjerusz
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 03.03.18 18:40

@wdylme Ja bych sla asi do Cybex sirona, je protismerna do 4 let, jedna z verzi se da i vyndat jako vajicko. My mame otocnou dualfix, ale ta je o neco mensi, malemu uz presahuje hlavicka :-(

Šarlota4
Echt Kelišová 9066 příspěvků 03.03.18 18:55

Taktez jsme meli Romer trifix otocnou, polohovatelnou

Janli
Závislačka 3810 příspěvků 7 inzerátů 03.03.18 19:06

Taky jsem oceňovala přenášení ve vajíčku. Bohužel to už nejde. Mám v autě menší sporťák, jen na cesty, tak dcerku buď dám do kočárku nebo ji přenesu v ruce. Jiná alternativa bohužel není.

Jogrr
Závislačka 3941 příspěvků 03.03.18 19:12
@Janli píše:
Moje dcerka má tyhle míry v půl roce. :mrgreen: superobřík :mrgreen:. Kupovala jsem romer first class plus. Vajíčko už nemá smysl.

To jako vazne? Delka i vaha a jeste holka?

Limi123
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 03.03.18 19:14
@wdylme píše:
Zdravím maminky (případně i tatínky:), potřebovala bych poradit, jakou pořídit autoseačku..Synek má v 8 měsících 80 cm a 9,5 kg a ještě sám nesedí. Existuje nějaké větší vajíčko pro takové obříky?…Byla bych za vajíčko opravdu ráda (kvůli přenášení), ale samozřejmě, pokud se něco takového nevyrábí, tak budu ráda za další tipy…Moc díky!

Syn mel 9.5 kg v pul roce :-) Koupili jsme Cybex Aton Cobblestone, je do 13 kg, vydrzelo n asi do 13 nebo 15 mesicu. Ma i skvele bezpecnostni hodnoceni.

Janli
Závislačka 3810 příspěvků 7 inzerátů 03.03.18 19:42
@Jogrr píše:
To jako vazne? Delka i vaha a jeste holka?

Jo. A to je nedonošená :mrgreen:. I starší dcerka na tom byla podobně. Holky jsou velký po rodičích :mrgreen:.

Loudy
Kecalka 307 příspěvků 04.03.18 00:05

Vajíčka od Maxi cosi jsou veliká. Já teď mám pro obě děti od Maxi Cosi 2way Pearl - do 18kg (obousměrná a polohovací, takže je i pro nesedící dítě), ale není to už vajíčko. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama