Miminko v autosedačce slintá

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 15:11
miminko v autosedačce slintá

Dobré odpoledne, prosím Vás mám dotaz, prckovi je 8 týdnů a když ho dám do autosedačky (vajíčka) strašně začne po chvilce slintat, myslím že má hlavičku moc na hrudníku a špatně se mu dýchá ale nevím jak jinak ho do té autosedačky dát poradíte mi co dělám špatně? Nebo je špatná ta autosedačka? Mám s ním jet příští týden k našim a cesta trvá 4 hodiny tak s ním takhle určitě jet nechci :/

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 15.02.18 15:12

@Mejwis Čtyři hodiny je moc. Dokud dítě nedrží hlavičku, mělo by být v autosedačce tak max. hodinu v kuse. Jaký máš model? Do té naší byla novorozenecká vložka, takže držela hlavičku aspoň trochu, aby nepadala.

unuděná
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 15:12

@Mejwis tak dej fotku, jak tam lezitak, takhle tezko posoudit..

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 15:20
@EmmaAnna píše:
@Mejwis Čtyři hodiny je moc. Dokud dítě nedrží hlavičku, mělo by být v autosedačce tak max. hodinu v kuse. Jaký máš model? Do té naší byla novorozenecká vložka, takže držela hlavičku aspoň trochu, aby ne
@EmmaAnna píše:
@Mejwis Čtyři hodiny je moc. Dokud dítě nedrží hlavičku, mělo by být v autosedačce tak max. hodinu v kuse. Jaký máš model? Do té naší byla novorozenecká vložka, takže držela hlavičku aspoň trochu, aby nepadala.

Autosedačku jsem měla ke kočárku…tady to je ona
 https://www.detske-kocarky.cz/…y-darek.html

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 15:21
@unuděná píše:
@Mejwis tak dej fotku, jak tam lezitak, takhle tezko posoudit..

Ted spinká tak až se vzbudí vyfotím.)

unuděná
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 15:32

Jinak ty ctyri hodiny mi prijdou taky hodne, i pro dite, ktere je v sedacce ok. Treba moje obe deti to milovaly, pekne si tam poprdely, pospaly, ale takhle dlouhou cestu bych nechala az tak na 3.mesic. Jezdila jsem od porodnice minimalne jednou tydne, ale max.to byla hodinka..

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 15:38
@unuděná píše:
Jinak ty ctyri hodiny mi prijdou taky hodne, i pro dite, ktere je v sedacce ok. Treba moje obe deti to milovaly, pekne si tam poprdely, pospaly, ale takhle dlouhou cestu bych nechala az tak na 3.mesic. Jezdila jsem od porodnice minimalne jednou tydne, ale max.to byla hodinka..

Já bych ho tou cestou netrápila, ale bydlím v zahraničí a chci jet s malým na týden za rodičema, jinak v autsedačce nejezdí, k doktorovi a všude jezdím s kočárem.

mpavlic
Kecalka 162 příspěvků 15.02.18 15:46

@Mejwis myslim si ze to je uplne normalni. Novorozene v autosedcce pusobi ze ma hlavicku v predklonu ale snazila bych se ho tam dat na ty ctyri hodiny bez kapucek. Dneska ma vsechno kapuci mikina bunda a kdyz by tam mel jet ctyri hodky tak bych je nedavala. At ma prostor pro opreni hlavy. Jinak cesta jednou za tyden mi vubec neprijde moc. Vsak sama uvidis treba ti tam bude plakat a stejne budes muset zastavit na nejake protazeni. Myslim ze to je uplne v pohode.

IvaB
Kelišová 5969 příspěvků 16 inzerátů 15.02.18 15:52

Ta sedačka má isofix, nebo ji budeš mít jen zajištěnou bezpečnostním pásem?
Možná dostanu sprdunk, co Ti to radím, ale já jsem vždycky sedačku dala víc naležato, aby v ní dítě jakoby leželo se zvednutýma nožičkama, ne sedělo s hlavičkou na hrudi, jestli mi rozumíš. Samozřejmě to musí být takový úhel, aby pás sedačku bezpečně držel a při případném nárazu nedostalo dítě pecku přístrojovou deskou rovnou do hlavy. Ale řešila bych to větším nakloněním dětské autosedačky na sedačce auta (s rozumem samozřejmě!).

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 15.02.18 16:00

@Mejwis A nesklápíš tu autosedačku příliš, takže je tam dítě vzpřímené, místo aby leželo?

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 15.02.18 16:02

@IvaB Zrovna jsem psala něco podobného. Ono je to takhle správně, problém je v tom, že každé auto má jiný sklon té autosedačky. Ono se radilo i do té škvíry pod autosedačkou dávat ručník, který to pak přimáčkne, takže se autosedačka ani hnout z místa nemůže. Já si totiž taky myslím, že je to špatným sklonem autosedačky.

ka2ka
Extra třída :D 12498 příspěvků 1 inzerát 15.02.18 16:05

@IvaB dělala jsem to samé prostě jsem tu sedačku jakoby trošku podtrhla

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 16:09

Je tam s vložkou i bez :)

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 16:11
@mpavlic píše:
@Mejwis myslim si ze to je uplne normalni. Novorozene v autosedcce pusobi ze ma hlavicku v predklonu ale snazila bych se ho tam dat na ty ctyri hodiny bez kapucek. Dneska ma vsechno kapuci mikina bunda a kdyz by tam mel jet ctyri hodky tak bych je nedavala. At ma prostor pro opreni hlavy. Jinak cesta jednou za tyden mi vubec neprijde moc. Vsak sama uvidis treba ti tam bude plakat a stejne budes muset zastavit na nejake protazeni. Myslim ze to je uplne v pohode.

stavět budu určitě jak na přebalení tak na kojení a navlékat ho moc taky nebudu auto bude vytopené :-) jen nechci aby mu to bylo nějak nepohodlné :-)

Mejwis
Povídálka 26 příspěvků 15.02.18 16:12
@IvaB píše:
Ta sedačka má isofix, nebo ji budeš mít jen zajištěnou bezpečnostním pásem?
Možná dostanu sprdunk, co Ti to radím, ale já jsem vždycky sedačku dala víc naležato, aby v ní dítě jakoby leželo se zvednutýma nožičkama, ne sedělo s hlavičkou na hrudi, jestli mi rozumíš. Samozřejmě to musí být takový úhel, aby pás sedačku bezpečně držel a při případném nárazu nedostalo dítě pecku přístrojovou deskou rovnou do hlavy. Ale řešila bych to větším nakloněním dětské autosedačky na sedačce auta (s rozumem samozřejmě!).

nemám isofix poutám ho jen pásem, vím jak to myslíš zkusím ho tam víc naklonit:-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama