Úzká autosedačka vajíčko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kru
Povídálka 16 příspěvků 29.01.18 12:24
Úzká autosedačka vajíčko

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, čekám třetí děťátko a přemýšlím, jak do auta dozadu narvat 2 autosedačky + vajíčko, mám strach, že se tam vajíčko nevejde. Je i nějaký úzký model nebo třeba s jinak řešeným madlem? Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tereza12345
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.01.18 12:39
@Kru píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, čekám třetí děťátko a přemýšlím, jak do auta dozadu narvat 2 autosedačky + vajíčko, mám strach, že se tam vajíčko nevejde. Je i nějaký úzký model nebo třeba s jinak řešeným madlem? Děkuji.

Ahoj.. resila jsem stejny. Problem..
jake mate auto? Hlavni je 3 bodovy pas i vzadu uprostred..
a vajicko uzsi neporadim.. taky aby v nem mimco chvili vydrzelo..
ja to vyresila novymi autosedackami pro starsi deti- ty jsem nasla uzsi. Jsou od Maxi Cosi.

monrom
Nováček 29.01.18 12:40

Relativně užší jsou ty, které dáte na základnu. Když je základna užší než vajíčko, vyzvedne vajíčko nad vedlejší sedačky a lépe se vejde. Bonusem je nacvakávání a ne pásování. Základna může být i na isofix i na pásy. Mám ozkušené modely Romer, Maxicosi a Chicco. Případně se dá základna ještě podložit, aby byla kousek výš.
Vajíčko se základnou se mi také lépe vešlo i na kraj ke dveřím, kde jsou ty dveře, vnitřní prostor u sedaček výše větší.
A poslední rada - zkusit přímo do auta, než koupíte - ať už bazarové nebo nové.

Kru
Povídálka 16 příspěvků 29.01.18 13:01

Děkuji, to je dobrý nápad. Takže autosedačka se základnou se nemusí pásovat? A tu užší základnu mají tedy Romer, Maxicosi a Chicco? A ty se nemusejí pásovat? Děkuji moc.

Kru
Povídálka 16 příspěvků 29.01.18 13:02

Máme auto Škoda Romster a uprostřed je užší prostor. Koupit nové dvě autosedačky pro mě není řešením, jsem docela chudá. :-D

tereza12345
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.01.18 13:08
@Kru píše:
Máme auto Škoda Romster a uprostřed je užší prostor. Koupit nové dvě autosedačky pro mě není řešením, jsem docela chudá. :-D

Obavam se ze jinak to moc vyresit nejde. Nebo pokud se vejdes mezi deti dozadu ty.. dej vajicko na sedadlo spolujezdce.. a vyzkousej i dat ty dve starsi vedle sebe a vajicko nakraj..
zakladnu autosedacky musis pripoutat do auta.. a potom na ni nacvaknes autosedacku.. (nebo das zakladnu na isofix ale to by se ti nevesli 3 sedacky uz vubec)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10949 příspěvků 29.01.18 13:09

Mrkni sem https://www.emimino.cz/…da-roomster/ asi bych zatím vozila vajíčko vepredu a pak koupila větší auto

Lucie_Sx
Závislačka 3097 příspěvků 29.01.18 13:11
@tereza12345 píše:
Obavam se ze jinak to moc vyresit nejde. Nebo pokud se vejdes mezi deti dozadu ty.. dej vajicko na sedadlo spolujezdce.. a vyzkousej i dat ty dve starsi vedle sebe a vajicko nakraj..
zakladnu autosedacky musis pripoutat do auta.. a potom na ni nacvaknes autosedacku.. (nebo das zakladnu na isofix ale to by se ti nevesli 3 sedacky uz vubec)

Základna na dvoubodový pás uprostřed asi neexistuje, co…

tereza12345
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.01.18 13:17
@Lucie_Sx píše:
Základna na dvoubodový pás uprostřed asi neexistuje, co…

Jako na 100% to nevim. Ale rekla bych ze ne..uz ani sedacky na dvoubodovy pas uz nejsou

Teniska7
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 29.01.18 13:21

Mame vajicko + zakladnu na pas britax romer. Teoreticky by to na dvoubodovy slo pripoutat ale problem je ta noha. Vetsina aut ma uprostred takovy ten “sokl” a tam ta noha bude blbe drzet.

tereza12345
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.01.18 13:26
@Teniska7 píše:
Mame vajicko + zakladnu na pas britax romer. Teoreticky by to na dvoubodovy slo pripoutat ale problem je ta noha. Vetsina aut ma uprostred takovy ten “sokl” a tam ta noha bude blbe drzet.

Ne teoreticky to nestaci.. musi byt pripoutana podle navodu- pokud ma plnit svoji funkci a byt bezpecna..

tereza12345
Extra třída :D 10365 příspěvků 29.01.18 13:28

@Lucie_Sx my uz taky kupovali malem novy auto.. proste se ty sedacky ani do kombiku nevesly.. az pak me napadlo vymenit sedacky starsim..
co bude az mimino pujde do 9-18to netusim..
jak stary mas deti??

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 29.01.18 13:31

My máme thalii a dokud jsme měli tři děti, tak byla nejstarší v dětské sedačce vepředu, jedna sedačka vzadu vpravo, vajíčko vlevo a já zmáčklá mezi nimi.. pohodlí nic moc, ale odjezdila jsem to tak až do devátého měsíce ;)

Teniska7
Zasloužilá kecalka 786 příspěvků 29.01.18 13:31

@tereza12345 ano podle navodu je pripoutana z jednoho bodu do druheho tudiz jako dvoubodova :roll:

Kru
Povídálka 16 příspěvků 29.01.18 13:37

Děkuju všem. Musím to tedy promyslet. Ach jo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >