Šířka sedáku nania

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alokea
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 27.02.18 11:38
šířka sedáku nania

Prosím, mohl by mi někdo, kdo má doma sedák nania změřit jeho šířku? Nutně potřebuji, co nejužší sedáky pro děti, na heurece jsem našla jako nejužší tento sedák https://autosedacky.heureka.cz/…specifikace/#…, ale v obchodech jsem pak našla i jiné rozměru u tohoto výrobku. Mohl by mi prosím někdo, kdo má tento nebo jiný nania sedák (jsou i další úzké od nanii) sedák změřit v tom nejširším místě? Díky moc.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč by to měl Červenka zabalit a reprezentaci zamávat

Další velký turnaj a další propadák. Roman Červenka měl být na letošním... číst dále >

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama