Reklama

Šířka sedáku nania

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alokea
Ukecaná baba ;) 1386 příspěvků 27.02.18 11:38
šířka sedáku nania

Prosím, mohl by mi někdo, kdo má doma sedák nania změřit jeho šířku? Nutně potřebuji, co nejužší sedáky pro děti, na heurece jsem našla jako nejužší tento sedák https://autosedacky.heureka.cz/…specifikace/#…, ale v obchodech jsem pak našla i jiné rozměru u tohoto výrobku. Mohl by mi prosím někdo, kdo má tento nebo jiný nania sedák (jsou i další úzké od nanii) sedák změřit v tom nejširším místě? Díky moc.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama