Autosedacka ZENITH od Babypointu

8
4.9.07 13:41

Autosedacka ZENITH od Babypointu

Ahojte,
mate niekto skusenosti s touto autosedackou?
Dakujem za odpovede

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
4.9.07 13:52

Ahoj, přesunula jsem diskusi do autosedaček.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
13.10.07 10:15

mame ji u rodicu a kupujeme si ji i pro sebe. nejenze je pekna ale i pohodlna a doufame ze i bezpecna. jsmes ni spokojeni a mala myslime ze taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
11.11.07 14:41

taky by mě zajímaly zkušenosti s touhle autosedačkou.tak zkouším diskuzi posunout, třeba se najde ještě někdo kdo jí má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
12.11.07 09:14

Já ji sice nepoužívám ale prodávám je, jsou pěkné, měkké, pohodlné, dobře se polohují,zákazníkům se líbí cena, ale bohužel jako ostatní polské sedačky se netestují, takže o jejich bezpečnosti lze jen spekulovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.12.07 22:00

Přímo na www.babypoint.cz píšou, že má certifikát dle normy ECE R44/03.
To nezaručuje nic?

Píšou, že má 6 poloh. Jak moc do lehu lze sklopit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7113
5.12.07 08:50

Certifikát mají dnes všechny sedačky i ty bobky, protže bez něj se nesmí prodávat, některé mají ECE R 44/03 to je norma z roku 2001 , ty značkové již normu ECE R 44/04 platí od roku 2005, je novější a přísnější. Ale problém je v tom, že ty certifikáty vydávají jak na běžícím pásu, portože z toho jsou peníze za vydání , a více než na bezpečnost se koukají na to aby měla sedačka český návod a neobsahovala ftaláty.
takže pokud chcete bezpečnou sedačku koukejte na testy sedaček a aby je měla dobré- alespoň 3 hvězdičky, ještě lépe 4.
Oni ty polské sedačky se k testům ani nedávají, oni totiž 1 test stojí cca 50.000,– Euro a ty levní výrobci to nechtějí zaplatit, navíc když nem,ají jistotu jak by dopadly.
Ale jinak je to jedna z nejlépe polohovatelných sedaček, ty značkové oproti ní polohovat tolik nejdou, a je to z toho důvodu, že když to dítě leží, a je čelní náraz tak veškerou energii pak dítě sune na genitální pás, místo ramenních, takže pak hrozí větší riziko poškození genitálií a vbnitřních orgánů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama