Avent hrníček s brčkem

59
17.3.20 08:05

Avent hrníček s brčkem

Máte prosím někdo zkušenost konkrétně s tímto hrnečkem ? Čtu dost recenzí, že teče. Což je vlastně jediný důvod, proč to kupuji, aby to opravdu spolehlivě neteklo. Což ty avenťácký lahve s otočným krytem nikdy netekly, proto mě tohle docela udivuje a odrazuje od koupě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3364
17.3.20 08:08

Mě neteče. Jen když si s ní dítě hraje, ale to teče každá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
17.3.20 08:19

@Martha03 díky… no právě s první jsme měli takový ten s otočným krytem a ten se válel pořád všude po zemi, gauči, nikdy ani kapka…v tašce mohl být vzhůru nohama a věděla jsem, že nevyteče. Akorát do těchto přestali dělat náhradní brčka, resp. ty co dělají teď už do těch původních nepasují, tak jsem hrníček musela vyhodit. Tak nevím no, já jsem u termosek, termohrníčků a těchto dětských lahví na protékání trochu alergická, přijde mi, že když to teče, tak to rovnou můžu dát skleničku :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
17.3.20 08:25

Moje dcera přecházela z hrníčku se savičkou, takovou tou zpláclou a ten taky netekl. Jenže zjistila, že když to bude mačkat, poteče to. Takže mi dělala všude po baráku bazénky… Takže jsem přešla na brčko. Dělá to furt, ale teče to mnohem míň a chce to grif, tak už to pomalu vzdává. Vyteče to jen v případě, že s tím flakne o zem a pak když je láhev úplně plná a pretahnu ten kryt, tak z toho brcka trochu vytece, ale to je podle mě normální… Spíš to jsou kapky než že by to teklo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
17.3.20 08:30

@Martha03 aha, tak to jo. to zní akceptovatelně :-) to teda asi zkusíme, protože jiné značky podle mně tečou skoro ve všech případech…např. Skip Hop s brckem teče totálně. Každopádně moc díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
17.3.20 09:05

@suzyz není zač. Jako ono asi záleží, kdo má jaké nároky. Když do toho dám čaj, utahnu a otočím vzhůru nohama tak nic neteče. Pokud ale někdo nechce, aby to teklo i když si s tím dítě hraje, hodí to na zem atp tak myslím, že tomuhle vyhovuje už málo flašek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6868
17.3.20 09:22

@suzyz Já na podzim hledala taky tenhle s otočným víčkem, dalo mi to zabrat, ale našla jsem obchod, kde jej ještě měli. Jestli hledáš tenhle hrnek, pošlu odkaz v sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
17.3.20 10:42

@Martha03 dekuji :-)
@Petule030, jasne to je on :-) za odkaz budu rada. ja mela problem s tim, ze dite (uz vetsi) rozkousalo to brcko a neslo uz nikde koupit nahradni… Ted jsem ho nasla jen v termo verzi, ktera dle recenzi neni vubec k nicemu, coz jsem tak trochu ocekavala no… Spis se ta izolace jednoduse znici a nema to pak uz poradne ani tu „netermo“ funkci. Nevim, proc prestanou vyrabet veci, ktere jsou uz klasika a funguji, vsichni to kupuji. Ty zmeny u techto proverenych veci jsou vetsinou k horsimu bohuzel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama