gen__vyr_50540700_1.jpg
"@suzyz":https://www.emimino.cz/profil/suzyz/ Já na podzim hledala taky tenhle s otočným víčkem, dalo mi to zabrat, ale našla jsem obchod, kde jej ještě měli. Jestli hledáš tenhle hrnek, pošlu odkaz v sz.
- Autor: Petule030
- Vloženo: 17.03.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána